Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:04, 20 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
malgol napisał(a)
Cześć dziewczyny obudziłam się dopiero ze snu zimowego a na forum taki ruch! Wy już tniecie trawy?? Matko, dobrze ,że w weekend chora byłam to mam wytłumaczenie czemu w taka piekna pogodę nic nie robiłam


Ooo, dzień dobry drogiej koleżance . Wyspana? To do roboty!
Żartuję, z chorobą nie ma żartów, tu kilka forumek po pierwszym zrywie właśnie kicha, prycha i kaszle.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gintura 13:29, 20 lut 2019

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Makusia napisał(a)
Poświęcenie mojego przy wykonywaniu jakiejkolwiek pracy ogrodowej niestety niezmienne od samego początku, zatem zazdrość mnie zżera
Dzień dobry


No to niestety tak samo jak u mnie wczoraj ciachałam hortki i tawuły wyszedł na taras i z dezaprobatom w głosie zapytał : a wszystko trzeba ciąć? no masakra po prostu
pozdrawiam
mikina34 15:18, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Czyli nie, że ja latałam jak podfruwajka tylko tak ogólnie paskudztwo w powietrzu lata, uff, bo myślałam, ze mnną tak jak mawiała moja prababcia: Jak człowiek słabej doopy to i chlebem się struje "
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 16:08, 20 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Gintura napisał(a)


No to niestety tak samo jak u mnie wczoraj ciachałam hortki i tawuły wyszedł na taras i z dezaprobatom w głosie zapytał : a wszystko trzeba ciąć? no masakra po prostu
pozdrawiam


Stosunek mojego eM do ogrodu, przyznaję bez bicia, zmienił się na korzyść. Musze jednak przyznać, że jakoś nierównomiernie... są momenty gdy mnie zaskakuje swoim zaangażowaniem (jak z tą qpą na drodze) jak również takie, kiedy nie mogę się doprosić o jakieś działanie z jego strony lub gdy wykazuje kompletny brak zrozumienia a nawet dezaprobatę i zniecierpliwienie...
odpozdrawiam
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:08, 20 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
mikina34 napisał(a)
Czyli nie, że ja latałam jak podfruwajka tylko tak ogólnie paskudztwo w powietrzu lata, uff, bo myślałam, ze mnną tak jak mawiała moja prababcia: Jak człowiek słabej doopy to i chlebem się struje "


no wiesz, jedno drugiego nie wyklucza...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:11, 20 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Dziewczyny kochane, przymierzam się do zakupu kompostownika (plastikowego) i teraz pytanie - mam miejsce tylko na jedną sztukę. Jaki brać - 600l czy 850l? Pewnie im większy tym lepiej???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 16:17, 20 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33499
No jasne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 20:31, 20 lut 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ja mam jeden duży kompostowanik plastikowy muejski i jeden drewniany. Im większy tym lepszy.
____________________
Zana 20:53, 20 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Koniecznie ten większy!.
Ja wymieniam teraz taki ok. 700-800 litrów na trzy po 600 litrów. Niestety te większe są szersze w podstawie i mi się nie zmieszczą. A chcę mieć trzy: jeden na liście dębowe i igliwie (ciągle trzymam w workach), drugi na pozostałą zieleninę i trzeci na gotowy kompost.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mikina34 21:18, 20 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Kasia, ja mam trzykomorowy z palet i uważam, że wcale nie jest za duży, bierz większy
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies