Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mikina34 14:58, 07 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Kasiu, ja mam powojnik Sweet Summer Love, przycinam go na wiosnę każdego roku nisko, pięknie pachnie aczkolwiek nienachalnie jest delikatny, taki ażurowy. Mógłby sie dnie prezentować na pergoli, jakby co to wstawię fotki u siebie.

Poczytałam o trzepaniu, co ja mam bidula powiedzieć jak mam ponad setkę delikwentów , suszki w galotach i staniku, a w zębach kurz, miodzo ale cierp ciało coś chciało. Tak czy siak, ubawiłam się setnie podczas lektury
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 19:46, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
AngelikaX napisał(a)
Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty
Rozchodniki śliczne kapustki już mają, aż polecę swoje zobaczyc


Czytam o trzepaniu u mnie eM się sam zmobilizował - nic nie napomykałam nawet i ogarnął jakieś 30 sztuk ( zostało jeszcze jakieś 85 ) i zapełnił 8 worków 150l tym suszem


Rozchodnikowe kapustki są po prostu niezawodne .
Zazdroszczę takiego eMa, pewnie nie tylko ja...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:49, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
jolanka napisał(a)
Kasiu, specjalistką od powojnikow jest inna Kasia- katel z ogrodu: Ogród, mydło i powidło.
Ona ma niesamowite powojniki, zobacz może jeszcze u niej jak wyglądają. Niektóre są naprawdę bajkowe i naprawdę duże
Ja będę odbierać niedługo kolejnych 5 w Ożarowie


O widzisz, zajrzę do niej .
W Ożarowie mówisz? To może wpadniesz do mnie? Tylko musiałabyś dać wcześniej znać, żebym sobie zorganizowała czas .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:50, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Magleska napisał(a)
a ja nie mam ani jednego powojnika ,więc się nie odzywam kiedyś miałam milin …i ciężko było się go pozbyć ….i kwitł tylko kilkoma kwiatami …

fotki wczesnowiosenne budzą nadzieję ,że z każdym dniem będzie coraz piękniej


milin to potwór, widziałam u Lucy na własne oczy odrosty kilka metrów od rośliny matecznej, które przebiły się pod kostką.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:53, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Kociamama napisał(a)


Jaki już porządeczek. Ja wracam po ciemoku, to tylko sobota lub niedziela wchodzi w grę


Ania, jesteś bardzo miła, ale chyba powinnaś wybrać się do okulisty . Jaki porządek, gdzie? Trochę ogarnięte, ale jeszcze pełno liści, drobnych gałązek, szczególnie właśnie na cienistej .
Ja teraz w tygodniu też za późno wracam by coś ogarnąć, w sobotę będę miała gości, liczę na pogodną niedzielę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:55, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
inka74 napisał(a)
Kasiu w pierwszym sezonie moje włoskie powojniki nie były duże. One w 2 zaczynają być widoczne a w 3 dopiero takie mega.


Ok, tyle cierpliwości mam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:02, 07 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
mikina34 napisał(a)
Kasiu, ja mam powojnik Sweet Summer Love, przycinam go na wiosnę każdego roku nisko, pięknie pachnie aczkolwiek nienachalnie jest delikatny, taki ażurowy. Mógłby sie dnie prezentować na pergoli, jakby co to wstawię fotki u siebie.

Poczytałam o trzepaniu, co ja mam bidula powiedzieć jak mam ponad setkę delikwentów , suszki w galotach i staniku, a w zębach kurz, miodzo ale cierp ciało coś chciało. Tak czy siak, ubawiłam się setnie podczas lektury


Monia, pokaż tego powojnika! Poczytałam o nim i fajnie, że tnie się go nisko .
Matko, setka tuj? To ja już nie narzekam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 22:06, 07 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mrokasia napisał(a)


Ok, tyle cierpliwości mam .


To dobrze, ze masz. Potwierdzam obserwacje Iwonki. Swoim po 3 sezonie musiałam zmieniać stelaż na solidniejszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mikina34 09:40, 08 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)


Monia, pokaż tego powojnika! Poczytałam o nim i fajnie, że tnie się go nisko .
Matko, setka tuj? To ja już nie narzekam .

Kasik, wstawiłam, coś tam widać
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
tulucy 09:42, 08 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kasia idź może też do Mirki z Wszystkiego po trochu, właśnie pokazała swoje powojniki
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies