Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Kasia_CS 21:42, 17 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brawo Wy! Nie zazdroszczę ogarniania tych kolosów! Ja dziś na chwilę wyszłam i raptem 2 tujki ogarnęłam (dalej już była pułapka o nazwie New Dawn i milion łapiących mnie kolców). A z tych dwoch sztuk mojego wzrostu tyyyle suszu, że masakra (a czyściłam je rok temu jeszcze z Kają w brzuchu ). No trzeba będzie część tego zapakować jednak, bo warstwa taka na ziemi, że trochę przesada

Z bratkami zaszalałaś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:00, 17 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
Asia, dzięki i życzę powodzenia bo to spory wysiłek .

Ania, tuje dziękują .

Magda, dzięki, no tak myślę, że jutro może być słabo...

Łucja, całe szczęście, że lepiej . A Ty kuruj się dziewczyno! Że też musiało Ci się to przyplątać...

Ewa, no nie powiem, robota niezła. 1,2m tuje to nic, nie masz ich chyba po co ciąć. Bratki mnie urzekły .

Wiola, chciałabym mieć taką ładną, zieloną ścianę . 2,5m to dobra wysokość, moje mają chyba teraz ze 3m, muszę jutro zmierzyć. Bratki i krokusy dziękują .

Anulka dziękuję za współczucie, na drabinę nie mogę patrzeć, mam badzieję że mi szybko przejdzie . Bratki kupiłam w Sulejówku pod cmentarzem .

Joluś dzięki kochana

Haniu dzięki, jestem zadowolona choć do ostatecznego efektu jeszcze brakuje.

Kasia , no za duże te tuje porosły, trzeba było zacząć je ciąć ze 3 lata temu. Cięcia tej ND to Ci nie zazdroszczę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 09:30, 18 mar 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Lepiej po.
Ale to białe na środku trawnika to chyba nie śnieg, co?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Wiolka5_7 09:37, 18 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20449
Myślę,że te 2,50 m wys.to do ogarnięcia bo wyższych to sobie nie wyobrażam ciąć
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
tulucy 09:39, 18 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
makadamia napisał(a)
Lepiej po.
Ale to białe na środku trawnika to chyba nie śnieg, co?

Też miałam zagwozdkę, czemu jeszcze śnieg u Kasi
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 09:42, 18 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Jak dobrze, że ja żadnych tuj nie mam w ogrodzie Po cieciu jest oczywiście lepiej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 11:51, 18 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
Asia, Lucy, oj tam, oj tam, przeca uprzedzałam, że foty robocze :_D . Dla ciekawskich - to białe to nie śnieg tylko kłąb białego sznurka wykorzystanego jako linka, co by tuje mniej więcej równo upitolić .

Wiola, aż muszę dziś po pracy zmierzyć te nasze tuje. Pierwotnie chciałam więcej je ściąć ale jak rozciągnęliśmy sznurek to jakoś tak dziwnie wyglądało i przesunęliśmy go wyżej. Zobaczymy, nie wykluczone, że w przyszłym sezonie będę znów ścinać .

Ewa, no niestety, ja mam sporo, ale dzięki temu mam dość szczelny, zielony cały rok żywopłot. Szkoda tylko, że go tak z niewiedzy zapuściłam. Zdecydowanie nie popełnię tego błędu wobec tuj sadzonych w zeszłym sezonie wzdłuż pojałowcowej.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mikina34 13:22, 18 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nic nie mów, jak obrobiłam swoja setkę z suchego to musiałam to pozgarniać, bo za duzo było żeby zostało pod tujami...nosz kuźwa co mnie tknęło żeby z odkurzaczem latać, ciężkie to tałatajstwo samo w sobie, to jeszcze pełny worek dodatkowe kilogramy jak skończyłam ledwo girami powłóczyłam ale jak się chciało to się ma
Cięcie mnie tez czeka, ale chyba w przyszłym roku, na razie przyrastają wzwyż
Kasiu, pochwała się należy za ciężką pracę, brawo wy
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 14:25, 18 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
Monia, ja to nie wiem kiedy wytrzepię te tuje... może do maja zdążę. W niedzielę trafiła mi się jedna tak zawalona suszem, że chyba będzie cały wór. Na razie susz leży bo już nie miałam siły sprzątać.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:30, 18 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
To na poprawę humoru jeszcze jedne krokusiki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies