Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:46, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
A tak w ogóle to zła jestem. Jakaś łajza obgryzła mi pączki na jednej hortce Mont Blanc . One i tak późno się wzięły do puszczania a teraz takie coś. Druga obok już zielona a ta znowu gołe patyki. Robactwa nie zauważyłam, chyba któryś ogon postanowił się zieleniną posilić. Myślicie, że puści nowe pączki???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:47, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Zana napisał(a)
Ewa to kupiła kolumnowego Green Pillar


Aaaa
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 11:51, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


Mnie też się te umbry najbardziej widzą, no i chyba cenowo też są najbardziej przystępne więc raczej na tym stanie.

To nad czym się teraz zastanawiam to na ile te umbry zacienią mi pojałowcową i lawendowo-jukową...


Nie wydaje mi się, żeby bardzo zacieniły. Jak słońce jest wysoko to cienie są krótkie, a one przecież na 10 metrów w górę nie wystrzelą.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
TAR 12:23, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
mrokasia napisał(a)
A tak w ogóle to zła jestem. Jakaś łajza obgryzła mi pączki na jednej hortce Mont Blanc . One i tak późno się wzięły do puszczania a teraz takie coś. Druga obok już zielona a ta znowu gołe patyki. Robactwa nie zauważyłam, chyba któryś ogon postanowił się zieleniną posilić. Myślicie, że puści nowe pączki???


pusci na wolnych oczkach

u mnie takim psujem jest maz, niby chce pomoc odchwaszcza mi rabaty ale jest nieuwazny jak slon w porcelanie. grzebal miedzy azaliami sa tak polamane, a paczki w wiekszosci pourywane. myslalam, ze sie zaplacze, bo moje azalie tak ladnie zawsze kwitły.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
malgol 12:59, 25 kwi 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
TAR napisał(a)


pusci na wolnych oczkach

u mnie takim psujem jest maz, niby chce pomoc odchwaszcza mi rabaty ale jest nieuwazny jak slon w porcelanie. grzebal miedzy azaliami sa tak polamane, a paczki w wiekszosci pourywane. myslalam, ze sie zaplacze, bo moje azalie tak ladnie zawsze kwitły.


Mój mąż to tez taki psuj ogrodowy.łazi po rabatch gdzie popadnie bo " przecież tu nic nie rosnie"! Bo skoro ON nie widzi znaczy ,że tam nic nie ma
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
TAR 13:15, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
malgol napisał(a)


Mój mąż to tez taki psuj ogrodowy.łazi po rabatch gdzie popadnie bo " przecież tu nic nie rosnie"! Bo skoro ON nie widzi znaczy ,że tam nic nie ma


a tu akurat wschodzi piwonia czy inny zawilec
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 13:18, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Zana napisał(a)


Nie wydaje mi się, żeby bardzo zacieniły. Jak słońce jest wysoko to cienie są krótkie, a one przecież na 10 metrów w górę nie wystrzelą.


Chyba masz rację, patrzyłam jak to wygląda w przypadku tego wielkiego podkasanego jałowca i nie ma tragedii. Cień pada głównie na ścieżkę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:20, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
malgol napisał(a)


Mój mąż to tez taki psuj ogrodowy.łazi po rabatch gdzie popadnie bo " przecież tu nic nie rosnie"! Bo skoro ON nie widzi znaczy ,że tam nic nie ma



He, he, jak była akcja pod tytułem obcinanie tuj to plastikowymi nożami pozaznaczałam miejsca z ledwo co wyłażącymi bylinami bo tez uważał, że tam nic nie rośnie i łaził jak popadnie. Zwracał uwagę tylko na hortensje i tawuły bo tylko one były widoczne . No i miałam las białych noży...
Jak eM to zobaczył to powiedział, że on w baletnice nie będzie się bawił .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 13:21, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Ewa to kupiła kolumnowego Green Pillar

Tak, Ewa tego kupiła Polecam ale on kolumnowy a ty chcesz kule
____________________
TAR 13:41, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
mrokasia napisał(a)



He, he, jak była akcja pod tytułem obcinanie tuj to plastikowymi nożami pozaznaczałam miejsca z ledwo co wyłażącymi bylinami bo tez uważał, że tam nic nie rośnie i łaził jak popadnie. Zwracał uwagę tylko na hortensje i tawuły bo tylko one były widoczne . No i miałam las białych noży...
Jak eM to zobaczył to powiedział, że on w baletnice nie będzie się bawił .
u mnie sie sfoszyl jak na niego nakrzyczalam i obraza na sto fajerek, ze jak nie chce to on nie bedzie odchwaszczal. baju baju jak zobaczy mlecza, pokrzywe czy skrzyp to od razu poleci z piorkiem on ma jakies schizy mleczowe i najlepsze, ze ja wiem, ze je ma
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies