Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Wiolka5_7 20:25, 28 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20652
To ja się wypowiem o grabach
Mam Frans Fontaine od zeszlego roku i teraz wiosną pokazały swoją urodę...Śliczne mają te jasno zielone młode listeczki
Polecam Ci Kasiu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
TAR 20:29, 28 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7633
mnie to nie dziwi jesienia tez tak kombinowalam, mialy byc klony globosum albo inne kulki a skonczylo sie na jarzabach i grujecznikach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 20:55, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
W sobotę był cudny dzień! Spotkanie z dziewczynami u Iwonki Inki w jej cudnym ogrodzie a wcześniej wspólne włóczenie się po szkółkach. Każda chyba wyszła z zakupami nawet ja - z 1 liatrą .
Naooglądałam się za to drzewek pod kątem mojej frontowej. I dziś też zajrzałam do 3 szkółek. I powiem Wam, że zaczynam myśleć o kolumnowych .
Z Iwonką widziałyśmy cudne dęby Green Pillar a ja dziś widziałam śliczne graby Fastigiata (w super cenie w dodatku, ale już zarezerowane...).
Ładnych umbr za to jak na lekarstwo... poza tym dziewczyny mnie trochę nastraszyły (a i czytałam o tym), że czasem choują i część pędów im zamiera. W przypadku szpaleru wypadnięcie np. 1 sztuki nie byłoby fajne... Dumam.


Zazdroszczę takiego dnia
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 20:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Powiem Ci Kasiu, że takie kolumnowe grabiki to też dobra koncepcja.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Margerytka40 21:02, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Widzę rozważania drzewiaste. Trudno się zdecydować i to nie bylinki, które raz dwa się przekopie bo nie pasują. Ja też dziś zakupy drzewiaste poczyniłam i jak nie posadzę nie dowiem się czy dobrze zrobiłam, raz kozie śmierć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 22:06, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
kaz742011 napisał(a)


Co do umbr to potwierdzam. Moje chorują. W zeszłym roku już w sierpniu łyse były. Za radą Mazana chemią pryskam, zobaczymy jak będzie w tym roku.


No i tego się właśnie boję, żeby nie było jak z moim migdałkiem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:07, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
Magleska napisał(a)
czytam ,że decyzja na frontowej zmienna
mam 3 umbry -co prawda małe ,ale sama nie wiem ,czy ich na przedpłocie nie wysadzę


no zmienia się, zmienia
ale może wreszcie coś się wyklaruje
a czemu chcesz wywalac swoje umbry na przedpłocie?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:08, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
Wiolka5_7 napisał(a)
To ja się wypowiem o grabach
Mam Frans Fontaine od zeszlego roku i teraz wiosną pokazały swoją urodę...Śliczne mają te jasno zielone młode listeczki
Polecam Ci Kasiu


dziękuję Wiolu za polecenie
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:09, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
TAR napisał(a)
mnie to nie dziwi jesienia tez tak kombinowalam, mialy byc klony globosum albo inne kulki a skonczylo sie na jarzabach i grujecznikach


na jarząby też patrzyłam ale one jednak wielkie rosną...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:10, 28 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
Johanka77 napisał(a)


Zazdroszczę takiego dnia


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies