Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 09:20, 10 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7355
mnie sie podoba

ale ale, to na kijku co chcialas to sie okazało dereniem? pokaz z bliska, podoba mi sie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
eVka 09:35, 10 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


No ja w sezonie staje się mało towarzyska. Towarzyskość mi rośnie gdy pada .

O to tak jak ja!
____________________
eVka 09:35, 10 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Dziś był baaaardzo owocny dzień. Skończyłam przeróbkę tyłu!!! Fot nie ma bo oczywiście skończyłam o zmierzchu. Brakuje jeszcze kory ale wszystko już posadzone. Na efekt trzeba będzie poczekać ale już jestem zadowolona .
Linia rabaty z klonikiem została dziś jeszcze poprawiona czytaj: rabata została odrobinkę poszerzona . EM sam z siebie poszerzył też rabatę przy domku ogrodnika bo hakone zaczęły mi wyłazić na trawę.
I, nie uwierzycie, sam zasugerował wymianę plastikowych palisad na obrzeża z kostki . Mamy plan na przyszły rok .

Elegancko wyszło, bardzo mi się podoba ta ziana, szersze rabaty są dużo fajniejsze Cześć klonikowa mega!
Em dojrzewa hmmm to ta jak mój Wycinamy kolejne kawałki trawnika
____________________
malgol 09:44, 10 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)

Elegancko wyszło, bardzo mi się podoba ta ziana, szersze rabaty są dużo fajniejsze Cześć klonikowa mega!
Em dojrzewa hmmm to ta jak mój Wycinamy kolejne kawałki trawnika


Mój nie dojrzewa,ale bez gderania obiecał wykonywać roboty ziemne przy budowie nowego placyku i rabat jak dla mnie układ idealny
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Brzozowadzie... 09:50, 10 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Oooo, Mrokasiu, no pięknie podziałałaś, wczoraj była fajna pogoda na prace, nie? Mnie też rączki świerzbiły, wkopałam wszystko, co miałamBo od dziś upały, leżymy z białym winkiem
Naprawdę fajnie, ładne zestawienia, w ogóle to, co na dole dodaje lekkości pleckom, super!
Poka derenia
Jakoś nie mam do nich serca, ale jak Ty masz, to mus się przyjrzeć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
asiak 10:36, 10 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Pięknie z klonikiem i dereniem Ja zakupiłam też derenie na nóżce, ale Elegantissima
____________________
AsiaDziałeczka Asi
tulucy 10:38, 10 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Pięknie, pięknie, ale wiesz, na żywo pewnie jeszcze piękniej
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kawa 10:53, 10 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia no pięknie i przejrzyście!!
cudny ten klonik i ten dereń!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zana 11:08, 10 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu, no po prostu pięknie. Bardzo mi się całość tyłów podoba.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 11:17, 10 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18014
TAR napisał(a)
mnie sie podoba

ale ale, to na kijku co chcialas to sie okazało dereniem? pokaz z bliska, podoba mi sie.


Dzięki Tar. Tak, to na kijku czego szukałam okazało się być dereniem. Urzekł mnie. Pewnie kwitnieniem nie będzie powalał, ale ma śliczny kolor liści, taki limonkowy i nie ginie na tle tuj, na jesieni ma się cudnie przebarwić a zimą będzie miał pomarańczowe pędy . Zrobię mu zdjęcia i pokażę.

effka napisał(a)

Elegancko wyszło, bardzo mi się podoba ta ziana, szersze rabaty są dużo fajniejsze Cześć klonikowa mega!
Em dojrzewa hmmm to ta jak mój Wycinamy kolejne kawałki trawnika


Ewcia, dziękuję . Najbardziej to chyba cieszę się, że wreszcie skończyłam .
U mnie już nie ma czego wycinać, ale wymiana obrzeży to dobry pomysł .

malgol napisał(a)


Mój nie dojrzewa,ale bez gderania obiecał wykonywać roboty ziemne przy budowie nowego placyku i rabat jak dla mnie układ idealny


No jak bez gderania to rzeczywiście - idealnie .

Brzozowadziewczyna napisał(a)
Oooo, Mrokasiu, no pięknie podziałałaś, wczoraj była fajna pogoda na prace, nie? Mnie też rączki świerzbiły, wkopałam wszystko, co miałamBo od dziś upały, leżymy z białym winkiem
Naprawdę fajnie, ładne zestawienia, w ogóle to, co na dole dodaje lekkości pleckom, super!
Poka derenia
Jakoś nie mam do nich serca, ale jak Ty masz, to mus się przyjrzeć


Agatko, cieszę się że Ci się podoba. rzeczywiście wczoraj była fajna pogoda na działanie. Derenia sfocę i pokażę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies