Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magleska 21:42, 10 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Kasiu front i cienista zrobiona ,a teraz dopieściłaś tyły jest ślicznie -z przyjemnością obejrzałam fotki
ja teraz w niedoczas wpadłam ….wszystko rośnie jak szalone-chwasty też ,a nawet jak mam chwilę ,to te upały zniechęcają mnie do działania
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kwartet 23:01, 10 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Kasia oj Kasia wena była oj była,dereń świeci żurawki pod kolor wiśni ,część klonikowa spokój i elegancja ,będzie się gapiło z tarasiku .
Gruszka_na_w... 23:10, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Wyjątkowo pracowity masz ten początek sezonu. Idziesz jak czołg ! Dereń fajny, bo gałązki nawet teraz ma wybarwione, a listki z daleka są widoczne. Zdjęcia z cienistych zakątków kojące- zwłaszcza w ten upalny, duszny dzień.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 23:29, 10 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Dereń pięknie święci na rabacie. Mus zawitać w wasze strony...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Annak 00:03, 11 cze 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Kasiu, podpytam o kompostownik, który wreszcie mam złożony Czy do takich plastikowych też dorzuca się "przyspieszaczy"? Rozumiem, że ma stać na ziemi?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Johanka77 06:08, 11 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Zaraz wychodzę do biura ale wyskoczyłam jeszcze na chwilkę z aparatem.
Dereń Winter Beauty na kijku z bliska


Klonik

Tawułka od Anuli rośnie

I takie tam







Miodzio! Śliczny dereń!

Miłego dnia!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 12:03, 11 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Helen napisał(a)
Kasia, piękne całość skomponowałaś I dobrze, że pocieszasz, że kilka razy przesadzałaś. Jest nadzieja

Helen, dziękuję bardzo . A jeśli chodzi o przesadzanie to u mnie standard. Frontowa z grabami była chyba przerabiana z 3 razy zanim osiągnęła stan obecny. Chyba jedyna nie przerabiana rabata to podokienna z LadyU choć tam tez jakieś drobne przesadzanki przy brzegu były.

Magleska napisał(a)
Kasiu front i cienista zrobiona ,a teraz dopieściłaś tyły jest ślicznie -z przyjemnością obejrzałam fotki
ja teraz w niedoczas wpadłam ….wszystko rośnie jak szalone-chwasty też ,a nawet jak mam chwilę ,to te upały zniechęcają mnie do działania
Buziaki


Madziu, miło mi . Rzeczywiście te upały są obezwładniające, dobrze że udało mi się w niedziele skończyć te tyły... A chwasty rosną w najlepsze, im upały nie przeszkadzają...

kwartet napisał(a)
Kasia oj Kasia wena była oj była,dereń świeci żurawki pod kolor wiśni ,część klonikowa spokój i elegancja ,będzie się gapiło z tarasiku .

Aneczka, no całe szczęście że ta wena przyszła . Już powoli byłam zmęczona tym rozgrzebanym tyłem.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:10, 11 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Wyjątkowo pracowity masz ten początek sezonu. Idziesz jak czołg ! Dereń fajny, bo gałązki nawet teraz ma wybarwione, a listki z daleka są widoczne. Zdjęcia z cienistych zakątków kojące- zwłaszcza w ten upalny, duszny dzień.


To prawda, sporo pracy za mną . Mam nadzieję, że powoli będę wchdzić w fazę utrzymania całości, ewentualnie małych korekt, bez rewolucyjnych zmian . Z derenia jestem póki co bardzo zadowolona .

inka74 napisał(a)
Dereń pięknie święci na rabacie. Mus zawitać w wasze strony...

Najlepsze jest to, że wcześniej szukałam czegoś takiego na miejsce, w którym posadziłam klonika . Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował .
Przyjeżdżaj, dawno nie byłaś .

Annak napisał(a)
Kasiu, podpytam o kompostownik, który wreszcie mam złożony Czy do takich plastikowych też dorzuca się "przyspieszaczy"? Rozumiem, że ma stać na ziemi?

Aniu, ze mnie żaden znawca, ale mój kompostownik stoi bezpośrednio na ziemi i owszem, dosypuje tam przyspieszaczy. O efektach będę mogła się wypowiedzieć za jakiś czas .

Johanka77 napisał(a)


Miodzio! Śliczny dereń!

Miłego dnia!


Prawda? Urzekł mnie w ogrodniczym, tak samo jak klonik .
Miłego!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 12:24, 11 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
a moj klonik jeszcze nie posadzony, dla bezpieczenstwa nocowal w garazu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 14:15, 11 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
a moj klonik jeszcze nie posadzony, dla bezpieczenstwa nocowal w garazu


Dobrze, że go schowałaś bo by go potargało.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies