Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:17, 08 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
anna_t napisał(a)
też mam takie wrażenie że szybciej wszystko zaczyna
A niedawno Sylwester był


Johanka77 napisał(a)


Hehehe... zastanawiałam się, co to za odmiana i jak to kwitnie... ten Sylwester


Jak by tu powiedzieć... im starsza jestem tym szybciej jakoś ten czas płynie....
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:18, 08 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
tulucy napisał(a)
U mnie podobnie, goście, burza, a do tego w południe rwanie zęba u Mani... godzinne, masakra. Nie mam na nic siły ni ochoty.


Przynajmniej trochę popadało. Aż żałowałam, że nie sypnęłam nawozu na trawę.
Czytałam u Ciebie o Waszych dzisiejszych atrakcjach. Współczuję.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:19, 08 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Niby u Ciebie wegetacja później rusza, ale z kwitnieniem bylin i róż mazowieckie zdecydowanie jest do przodu.


Naprawdę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 22:30, 08 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)


Tytoniowców nie znam. Po co byłaś w LM?


Popatrzeć
Żartowałam... mój M tam pracuje. My tacy marketowi
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
MirellaB 22:43, 08 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mój jaśminowiec kwitły na dwuletnich pędach. Po przekwitnięciu i przycięciu niestety nie zakwitła. Wielki krzaczor się z niego zrobił jak na mój ogród, więc cięcie było konieczne. Brak kwiatów go niestety dyskwalifikował i w konsekwencji się go pozbyłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasia_CS 23:40, 08 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Sporo odmian jeżówek już masz gdzie Ty je upchnelas?

Ślicznie kwitnie jaśminowiec! A w ogóle to ostatnie wieczorne fotki frontowej wypaśne, cudowne światło - jeszcze bardziej podkreśliło jak jest cudnie

Poskrzypka liliowa to ślicznie czerwony opancerzony robaczek, który robi oślizgłe kupy pod liśćmi z jajami, fuj.. na poskrzypkę ponoć warto polować z podstawionym pod nią jakimś pojemnikiem, bo lubi błyskawicznie spadać z rośliny i tyle ją widziałaś..

A teraz odkryłam część liści anabelwkk takich poskręcanych przy niektórych pąkach i się zastanawiam, czy to też nie szpeciele..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 08:48, 09 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
mrokasia napisał(a)


Helen, kiedy ja to wsadzę??? Na cienistej pod domem rośnie liczba doniczek z roślinami do wsadzenia. Dziś po burzy była wymarzona pogoda na sadzenie ale cóż, przy gościach trochę nie wypada . Ale mam plan podziałać jutro z samego rana i wieczorem bo już mam trochę dosyć tych rozkopów.

No, nie samym ogrodem żyje człowiek
____________________
Helen - Hortensjowo
TAR 20:36, 09 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7355
czosnki jeszcze nie kwitły, szalwie dopiero zaczynaja, jasminowce w pąkach, a jezówki dopiero co wylazły z gruntu. moj ogrod jest w opoznieniu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 21:21, 09 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
Johanka77 napisał(a)


Popatrzeć
Żartowałam... mój M tam pracuje. My tacy marketowi


Aaaaa . No to pokusa za pokusą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 21:21, 09 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)


Kasiu, jeżówek mam sporo - te na zdjęciach to Butterfly Kisses, Blackberry Truffle i Dreaming Glow. Pozostałe to Meditation White, Virgin, Green Jewel, Delicious Candy i Meringue.
ach jeżówki tak mi się podoabaj w Waszych ogrodach marzy mi się ich u mnie sporo, narazie mam takie najzwyklejsze różowe. Ale mam nadzieję,że w tym tygodniu zamówię że trzy odmiany coemnorozowe,czerwone i białe
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies