Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 23:18, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
mrokasia napisał(a)


A bez dolegliwości nie przyjmujesz? No fieszsz!!!


Dolegliwości wszelakie ma każdy ogrodnik. A to łokieć tenisisty, a to łąkotka, przepukliny , o bólach lędżwiowo- krzyżowych nie wspomnę. Po tym pracowitym sezonie to będziesz się łapała jak nic na leczenie sanatoryjne.
Jolanka od razu się przyznała, że coś tam z tej listy posiada.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 23:22, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
UrsaMaior napisał(a)


Kochana, jak się cała zgraja na haju spotka, to to jest walka o życie! Nie ma zmiłuj, trzeba bezwzględnie, bo inaczej po Tobie;D Najlepiej zapchać ciastem, jak żują to masz szansę wtrącić;D


Jestem gadatliwa tylko w piśmie. Poddam się trajkotaniu bez walki, a ciastem Lucy to sama wolę się zapchać. O jego smaku krążą już legendy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
UrsaMaior 13:57, 22 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8150
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Jestem gadatliwa tylko w piśmie. Poddam się trajkotaniu bez walki, a ciastem Lucy to sama wolę się zapchać. O jego smaku krążą już legendy.


Hahaa taaa, Lucy, przez nią mój bikini body project szlag trafił
____________________
ogród pod lasem
tulucy 22:02, 22 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
UrsaMaior napisał(a)


Hahaa taaa, Lucy, przez nią mój bikini body project szlag trafił

Ja tam kompletnie nie wiem, o co chodzi

Kasiu, pozwolisz, że u Ciebie:
Jolu - bardzo dziękuję za zaproszenie i możliwość obejrzenia cudnego ogrodu. I za przemiłe popołudnie I za roślinki NIE dziękuję bardzo


Kasiu - bardzo dziękuję za możliwość podróży w Twoim i Kasi CS towarzystwie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 08:57, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
UrsaMaior napisał(a)


Kochana, jak się cała zgraja na haju spotka, to to jest walka o życie! Nie ma zmiłuj, trzeba bezwzględnie, bo inaczej po Tobie;D Najlepiej zapchać ciastem, jak żują to masz szansę wtrącić;D


Fajne są te nasze spotkania, bardzo fajne!
Następny zlot u Ciebie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:57, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
ElzbietaFranka napisał(a)
Kasiu bede wieczorem tutaj duzo czytania i ogladania.


Zapraszam Elu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:00, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Johanka77 napisał(a)
Oj jak tu towarzysko!
Polejcie coś!

Wy tu tak tju tju tju tju... a ja obornik koński od rana przewalam! Taka ze mnie stachanogrodniczka!

Ale Wam zazdroszczę! I tych spotkań, i tych zakupów.
Ja chyba jutro rano po drodze do pracy muszę zaliczyć moją szkółkę i znaleźć w końcu wymarzone ML...


Widziałam, że znalazłaś . Dorodne sztuki.
Asia, Ty nie gadaj tylko następnym razem przyjedź do nas. Tak baaardzo daleko nie masz. Spać jest gdzie .

kaz742011 napisał(a)
Ale fajnie macie z tymi spotkaniami. Zazdraszczam . Trzeba by taką ekipę u nas zamontować .


Ty też możesz wpaść. Wakacje są .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 09:49, 23 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)


Widziałam, że znalazłaś . Dorodne sztuki.
Asia, Ty nie gadaj tylko następnym razem przyjedź do nas. Tak baaardzo daleko nie masz. Spać jest gdzie. ).


Dziękuje za zaproszenie

A dorodne sztuki dziś będę sadzić. Nie ma upałów, to będzie szło.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
kaz742011 10:19, 23 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
mrokasia napisał(a)


Widziałam, że znalazłaś . Dorodne sztuki.
Asia, Ty nie gadaj tylko następnym razem przyjedź do nas. Tak baaardzo daleko nie masz. Spać jest gdzie .



Ty też możesz wpaść. Wakacje są .


Dziękuję za zaproszenie. Jak będę wybierać się w Twoje okolice o się przypomnę .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 10:32, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dolegliwości wszelakie ma każdy ogrodnik. A to łokieć tenisisty, a to łąkotka, przepukliny , o bólach lędżwiowo- krzyżowych nie wspomnę. Po tym pracowitym sezonie to będziesz się łapała jak nic na leczenie sanatoryjne.
Jolanka od razu się przyznała, że coś tam z tej listy posiada.


Wiesz, jak tak piszesz to od razu mi się mój kręgosłup odzywa . Czas jechac do wód!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies