Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:35, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Jestem gadatliwa tylko w piśmie. Poddam się trajkotaniu bez walki, a ciastem Lucy to sama wolę się zapchać. O jego smaku krążą już legendy.


UrsaMaior napisał(a)


Hahaa taaa, Lucy, przez nią mój bikini body project szlag trafił


tulucy napisał(a)

Ja tam kompletnie nie wiem, o co chodzi

Kasiu, pozwolisz, że u Ciebie:
Jolu - bardzo dziękuję za zaproszenie i możliwość obejrzenia cudnego ogrodu. I za przemiłe popołudnie I za roślinki NIE dziękuję bardzo


Kasiu - bardzo dziękuję za możliwość podróży w Twoim i Kasi CS towarzystwie


Tiaaa, Lucy niewiniątko a robi konkurencję Sowie i całej reszcie .

Mnie było bardzo miło z Wami jechać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:42, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
No właśnie, ale tylko Jolanka była chętna na masaż, ty Kasiu nie zaryzykowałaś choć zapraszałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:44, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Dziewczyny, naładowałyście moje baterie
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 10:46, 23 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
April napisał(a)
No właśnie, ale tylko Jolanka była chętna na masaż, ty Kasiu nie zaryzykowałaś choć zapraszałam

Domyślam się,że piszecie o spotakniu,ale jak tylko zobaczyłam propzycję masażu to aż poczułam jak jeszcze bardziej wszysto mnie boli i strzyka haha
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 11:12, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Tak jak dziewczyny już pisały - wczoraj byłyśmy z wizytą w ogrodzie April. Cóż można napisać - Jola z mężem i synem stworzyła (i tworzy nadal) ogromnym nakładem pracy przepiękny ogród wśród wielkich sosen. Mozolnie wydziera lasowi kolejne rabaty, na ktorych tak ciekawie zestawia rośliny, że dech zapiera. Ogromne brawa!!! Dziękuję bardzo Jolu za gościnę . Za żurawkę NIE dziękuję . Wielka szkoda, że Jola nie ma swojego wątku...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:14, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)
No właśnie, ale tylko Jolanka była chętna na masaż, ty Kasiu nie zaryzykowałaś choć zapraszałam


Jakoś mi to umknęło...
Przyjadę drugi raz, przywiozę Ci hostę i się wymasuję, a co!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 11:19, 23 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)
Tak jak dziewczyny już pisały - wczoraj byłyśmy z wizytą w ogrodzie April. Cóż można napisać - Jola z mężem i synem stworzyła (i tworzy nadal) ogromnym nakładem pracy przepiękny ogród wśród wielkich sosen. Mozolnie wydziera lasowi kolejne rabaty, na ktorych tak ciekawie zestawia rośliny, że dech zapiera. Ogromne brawa!!! Dziękuję bardzo Jolu za gościnę . Za żurawkę NIE dziękuję . Wielka szkoda, że Jola nie ma swojego wątku...


Czytałam o spotkaniu
April- zakładasz swój wątek?
____________________
Magda W samym sloncu
April 13:40, 23 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Nie odbieraj mi pretekstu do odwiedzin u ciebie. Sama przyjadę po hostę. Ale ty jesteś zawsze mile widziana.
Próbowałam od siebie wgrać jakieś zdjęcia ale nie wchodzą
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 14:14, 23 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasiu, dzięki wielkie zabranie mnie i za wspólną podróż!! Było superancko i przepraszam, że trzeba było tak z zegarkiem w ręku.. zdążyłam poutykac doniczki między rośliny, żeby rano na nie słońce nie operowalo i przyjechały dzieciaczki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 14:15, 23 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)
Nie odbieraj mi pretekstu do odwiedzin u ciebie. Sama przyjadę po hostę. Ale ty jesteś zawsze mile widziana.
Próbowałam od siebie wgrać jakieś zdjęcia ale nie wchodzą


A nie, nie, nie zamierzam Cię odwodzić od przyjazdu, zapraszam serdecznie, hosta czeka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies