Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 23:35, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17957
inka74 napisał(a)
Do Hani to ja też bym pojechała. A tak w ogóle to Haniu w twojej okolicy są ogrody ogrodowiskowe. Trzeba się tylko skrzyknąć. My do siebie wbrew pozorom mamy kawałek drogi. Tak 40-60 minut trzeba jechać.


Zdecydowanie nie mieszkamy w bardzo bliskim sąsiedztwie. Do Lucy mam 15-20 min. samochodem, do Izy Ursy, Kwartecika i Jolanki ok.30 min, do Iwonki ok. 50 min a do Aprilka ponad godzinę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 08:46, 19 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja tam na następny rok tak sobie zaplanuję wakacje, że musowo Hanię odwiedzę, czy będzie chciała, czy nie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
April 09:11, 19 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Kasia_CS napisał(a)
Aprilku, ja kombinuję czy by się nie udało zobaczyć Twojego ogrodu! tyle się nasłuchałam już o nim i w ogóle, że fajnie byłoby na żywo obadać, pomacać jeszcze nie wiem czy się uda i czy nie z Kają pod pachą.. na razie samochód mamy w naprawie i nie wiem czy do tej pory eM się upora z tematem. W razie czego jak będą SKubiankowe zakupy, to bym się uśmiechnęła do którejś z Was o mini zakupki - nawet jeśli u Aprilka by mnie nie było, to może bym podjechała przy okazji.


Kasiu, zapraszam. Kombinuj bo fajne towarzystwo się zbiera. Na ogród już wtedy nie trzeba zwracać uwagi Plotki są gruuuuuubo przesadzone. Raczej zbieram forum w celach naprawczych i projektowych. Może nawet trochę popielimy hi,hi,hi
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:26, 19 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)


Zdecydowanie nie mieszkamy w bardzo bliskim sąsiedztwie. Do Lucy mam 15-20 min. samochodem, do Izy Ursy, Kwartecika i Jolanki ok.30 min, do Iwonki ok. 50 min a do Aprilka ponad godzinę.


No właśnie nie ma to jak motywacja. Ja też do szkółki ZP mam 20 km. Tak więc odległości to sprawa względna, zależy od nastawienia. Dla innego 3 km to daleko, dla mnie 50 km to żaden problem. Codziennie 40 jeżdżę do pracy. Każdy musi indywidualnie ocenić co dla niego jest przeszkodą.
Tak więc nic tylko się pakować i spotykać

To jeszcze jedna informacja dla zainteresowanych. W Radzyminie jest całkiem nieźle zaopatrzony sklep ogrodniczy. Jak ktoś chce zajrzeć, po drodze, to podam namiary na pw.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:23, 19 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17957
April napisał(a)


... Raczej zbieram forum w celach naprawczych i projektowych. Może nawet trochę popielimy hi,hi,hi


No, April, teraz to przesadziłaś .
Daj namiar na ten Radzymin.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:34, 19 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
mrokasia napisał(a)


No, April, teraz to przesadziłaś .
Daj namiar na ten Radzymin.


Nie będziesz pielić? No foch normalnie
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:20, 19 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7224
fajnie macie i zakupy i wizytancje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 13:46, 19 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
April napisał(a)


No właśnie nie ma to jak motywacja. Ja też do szkółki ZP mam 20 km. Tak więc odległości to sprawa względna, zależy od nastawienia. Dla innego 3 km to daleko, dla mnie 50 km to żaden problem. Codziennie 40 jeżdżę do pracy. Każdy musi indywidualnie ocenić co dla niego jest przeszkodą.
Tak więc nic tylko się pakować i spotykać

To jeszcze jedna informacja dla zainteresowanych. W Radzyminie jest całkiem nieźle zaopatrzony sklep ogrodniczy. Jak ktoś chce zajrzeć, po drodze, to podam namiary na pw.
czyżby ten na W ? gdzieś jeszcze zaraz za Radzyminem jest podobno całkiem spora szkółka, ale nie byłam tam...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UrsaMaior 19:41, 19 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8148
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Już nie daje rady czytać o tych Waszych ogrodniczych spędach, bo mnie skręca. Dobrze, że teraz nie będzie ciasteczek od Lucy. Łatwiej przełknę informacje o spotkaniu u Aprilka.


U niej za to fotel do masażu jest. Nie wiadomo co gorsze;D
____________________
ogród pod lasem
April 20:43, 19 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
inka74 napisał(a)
czyżby ten na W ? gdzieś jeszcze zaraz za Radzyminem jest podobno całkiem spora szkółka, ale nie byłam tam...


Tak, ten na W.

Jest szkółka Duet w Emilianowie, przy samym zjeździe z S8. Same pokusy wokół.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies