Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

inka74 20:11, 18 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Jak z Basią jechałyśmy do ciebie to nawigacja wyprowadziła nas w zupełnie inne miejsce. I dzwoniłyśmy, że chyba nie jesteśmy tu gdzie trzeba
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 20:29, 18 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Już mi się przypomniało, że pojechałyście od razu do Kuligowa zamiast do mnie najpierw. Rety, jaką ja mam sklerozę
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 21:40, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Miejmy nadzieję, że tym razem wszyscy trafią bez problemu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:42, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gosiek33 napisał(a)



Kwietniki, wylęgną się i pójdą w świat łapać owady - jadowite pszczoły i osy


Dziękuję. Poczytałam i w tej białej kulce są małe .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 22:09, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aprilku, ja kombinuję czy by się nie udało zobaczyć Twojego ogrodu! tyle się nasłuchałam już o nim i w ogóle, że fajnie byłoby na żywo obadać, pomacać jeszcze nie wiem czy się uda i czy nie z Kają pod pachą.. na razie samochód mamy w naprawie i nie wiem czy do tej pory eM się upora z tematem. W razie czego jak będą SKubiankowe zakupy, to bym się uśmiechnęła do którejś z Was o mini zakupki - nawet jeśli u Aprilka by mnie nie było, to może bym podjechała przy okazji.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gruszka_na_w... 22:37, 18 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21904
Już nie daje rady czytać o tych Waszych ogrodniczych spędach, bo mnie skręca. Dobrze, że teraz nie będzie ciasteczek od Lucy. Łatwiej przełknę informacje o spotkaniu u Aprilka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasia_CS 22:42, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No Kasiulka, nadrobiłam! Trzymam kciuki za grabiki, szkoda by było je stracić, nawet jednego. Tak w ogóle to muszę kiedyś znów Cię nawiedzić, bo przecież tyle się zmieniło, że jestem z wizją lokalną zupełnie nie na czasie! Jest cudnie, fajnych zmian i rewolucji dokonałaś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 22:55, 18 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Już nie daje rady czytać o tych Waszych ogrodniczych spędach, bo mnie skręca. Dobrze, że teraz nie będzie ciasteczek od Lucy. Łatwiej przełknę informacje o spotkaniu u Aprilka.


Na pocieszenie Twej niedoli napiszę, że mimo wieelkiej ochoty nie mogę być u Aprilka. Też mnie skręca.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 23:05, 18 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Już nie daje rady czytać o tych Waszych ogrodniczych spędach, bo mnie skręca. Dobrze, że teraz nie będzie ciasteczek od Lucy. Łatwiej przełknę informacje o spotkaniu u Aprilka.


A ja z dziką radością to bym odwiedziła Twój ogród. I muszę obejść się smakiem i też mnie skręca... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 23:30, 18 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Do Hani to ja też bym pojechała. A tak w ogóle to Haniu w twojej okolicy są ogrody ogrodowiskowe. Trzeba się tylko skrzyknąć. My do siebie wbrew pozorom mamy kawałek drogi. Tak 40-60 minut trzeba jechać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies