Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 12:42, 25 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
zmiany, zmiany, zmiany i wszystko na plus


Dzięki . Jak ma się ogrodowego doła to dobrze sięgnąć do zdjęć sprzed lat i wtedy widać progres .


TAR napisał(a)
osobiscie juk nie lubie ale przyznaje, ze kwitna widowiskowo i jest na czym oko zawiesic


To, prawda, kwitnienie jest widowiskowe .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:44, 25 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
malgol napisał(a)
Wpadłam na szybką lustracje Widzę ,że wszystko pieknie i bujnie rosnie..no te juki to czad.Nawet bym nie przypuszczała ,że mogą być tak efektowne
Nieczasowa ostatnio jestem,ale strama się do wszystkich po ciuchutku zaglądać.


Cieszę się, że wpadłaś . No rośnie, rośnie, niech rośnie
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 12:45, 25 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
a ja cały czas dumam nad wejsciowa i nie moglam sie zebrac cały dlugi weekend zeby powysadzac z niej rosliny. a klonik stoi i kwiczy. Moze pokaze te rabate nim byly nasadzenia i mi cos doradzicie? mam sporo roslin do dyspozycji i moze z nich da sie cos sensownego zrobic ewentualnie moge nowe dokupic. a rodki i tak mus wykopac bo cos im tam nie lezy, pewnie zle podłoże przygotowane.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 13:04, 25 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
a ja cały czas dumam nad wejsciowa i nie moglam sie zebrac cały dlugi weekend zeby powysadzac z niejrosliny. a klonik stoi i kwiczy. Moze pokaze te rabate nim byly nasadzenia i mi cos doradzicie? mam sporo roslin do dyspozycji i moze z nich da sie cos sensownego zrobic ewentualnie moge nowe dokupic. a rodki i tak mus wykopac bo cos im tam nie lezy, pewnie zle podłoże przygotowane.


No pewnie, dawaj foty, u kogoś to zawsze łatwiej się planuje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 13:37, 25 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia, a co masz obok tego czerwonego liliowca od Łucji? Mam tego samego, ale muszę mu zmienić miejscówkę z frontowej bo mi się gryzie z szałwią.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 13:51, 25 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kasia, a co masz obok tego czerwonego liliowca od Łucji? Mam tego samego, ale muszę mu zmienić miejscówkę z frontowej bo mi się gryzie z szałwią.


Wiesz co, on jest taki bardziej bordowo-fioletowy z żółtym środkiem. Pierwszy raz u mnie kwitnie. Obok mam derenia elegantissima, jeżówkę Delicious Candy, tawułę Little Princess i różową szałwię, którą zaraz wytnę bo przekwita, więc pewnie zanim ona ponownie zakwitnie to on właśnie skończy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 14:34, 25 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)


Rano rośliny po nocnym chłodku stoją, gorzej po południu...
Podlewam ogród głównie z wykorzystaniem zraszaczy. Ustawiam zraszacz na wybraną rabatę i podlewa się jakąś godzinę. Czyli wypada, że każda rabata jest podlewana co 3-4 dni.



Tak, przy takim podlewaniu im lepiej. Muszę sikawkę uruchomić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 14:44, 25 cze 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu ślicznie ci wszytstko rośnie
jezówki już takie !!
u mnie szałwia compacta deep blue
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
tulucy 15:42, 25 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja zraszaczy nie mogę, bo po różach bym dawała. Leję konewkami albo wiadrami pod rośliny. Jednego dnia jedna rabata... I tak po kolei.

Gorącoooooooo

Liliowce u mnie noname - nie zapamiętuję im nazw. Ale za rok pewnie znowu da się podzielić
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 16:02, 25 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosiek33 napisał(a)



Tak, przy takim podlewaniu im lepiej. Muszę sikawkę uruchomić


Niestety, te rośliny co lubią bardziej sucho mają gorzej - sesleria, perowskia... Nie mam jednak ani czasu ani chęci ani samozaparcia (komary!!!) by podlewać z ręki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies