Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Johanka77 23:08, 22 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Parę widoczków .
Białe jeżówki - uwielbiam





Ślicznie! Biel z zielenią uwielbiam

U mnie 3 na posadzenie czekają... zgarnęłam w piątek rano w LM jak do pracy jechałam
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 23:13, 22 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
To miłe uczucie, kiedy już nie trzeba robić podchodów rodzinnych i planować można z rozmachem.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 05:53, 23 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
To przyjemne chwile gdy widzisz, że uczeń zaczyna mistrza naśladować, ba nawet chce jego myśli zgadywać.

Ogólnie to budujące takie zarażanie ogrodową pasją
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 06:40, 23 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mój jak wrócił w piątek, to oczywiście zastał wszystkie doniczki pod tarasem, bo nic nie posadziłam że świeżych zakupów - nic nie mówi, nie komentuje, to się go pytam, co się stało - a on mi na to, że się przyzwyczaił... Pogodził z wariactwem
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
asiak 07:45, 23 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasiu ślicznie u Ciebie Podoba mi się
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anna_t 16:23, 23 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
mrokasia napisał(a)


No to też nieźle .
Przeżył już żałobę po katalpie?




To prawda . Najpierw psioczył na drzewa i liście a teraz chce sadzić i to od razu duże . I jak tu się nie cieszyć?
szybko do szkółki leć
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
mrokasia 16:25, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Kasya napisał(a)
Sliczna limonkowa zieleń i biel

zielony, limonka, biel, róż i fiolet - moje ogrodowe kolory
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anna_t 16:26, 23 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Johanka77 napisał(a)


To kolejny etap w ewolucji Darwina. Ten najbardziej wyprostowany delikwent niosący drzewo
dobrze że wczoraj tego nie przeczytałam bo byłam już tak urlopowo rozluzniona że mogłabym się posikać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
mrokasia 16:26, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Johanka77 napisał(a)


To kolejny etap w ewolucji Darwina. Ten najbardziej wyprostowany delikwent niosący drzewo



padłam

Johanka77 napisał(a)


Ślicznie! Biel z zielenią uwielbiam

U mnie 3 na posadzenie czekają... zgarnęłam w piątek rano w LM jak do pracy jechałam


Też lubię
Posadziłaś?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:28, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
To miłe uczucie, kiedy już nie trzeba robić podchodów rodzinnych i planować można z rozmachem.



To prawda . Aktualnie mam wrażenie, że nie nadążam za moim eM i wciąż myślę w "starych" kategoriach .

Gosiek33 napisał(a)
To przyjemne chwile gdy widzisz, że uczeń zaczyna mistrza naśladować, ba nawet chce jego myśli zgadywać.

Ogólnie to budujące takie zarażanie ogrodową pasją


Ja Ci powiem, że momentami to zaczyna być przerażające - eM w której ś rozmowie stwierdził, że za rok to ten nowy ogród już będzie...

tulucy napisał(a)
Mój jak wrócił w piątek, to oczywiście zastał wszystkie doniczki pod tarasem, bo nic nie posadziłam że świeżych zakupów - nic nie mówi, nie komentuje, to się go pytam, co się stało - a on mi na to, że się przyzwyczaił... Pogodził z wariactwem


, dobre
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies