Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 23:16, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18014
Megi, aktualne fotki moich rozplenic dla Ciebie (spalone słońcem graby w gratisie )


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 23:25, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18014
Helen napisał(a)
Kasia, czy masz szałwię Caradonna? Jeżeli tak, jak ją tniesz po kwitnieniu?



Helen, nie mam Caradonny. Mam Ostfriesland i różne no name, ale wszystkie bez wyjątku tnę po kwitnieniu bardzo nisko, kilka cm od ziemi.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zakrecona 23:43, 24 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
mrokasia napisał(a)


Helen, nie mam Caradonny. Mam Ostfriesland i różne no name, ale wszystkie bez wyjątku tnę po kwitnieniu bardzo nisko, kilka cm od ziemi.


Ja mam, dziewczyny radziły krótko. Obcięłam oszczędnie z 6 cm nad ziemią , ale ładnie odbiła, zbiera się
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
mrokasia 08:08, 25 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18014
Od kilku dni po pracy wraz z eMem bawimy się w brukarzy. Tym samym dołączam do Iwonki, Anuli, Lucy i innych dzielnych brukarek . Impulsem był nasz stary pies, który ma coraz większe kłopoty z chodzeniem i po żwirze poruszał się z widoczną trudnością. Wzięliśmy się zatem za układanie przed jego kojcem placyku z płyt chodnikowych połączonego ze ścieżką pomiędzy furtką a domem. Przy okazji wymieniamy wszystkie płyty ze ścieżki . Chcemy ułożyć też placyk na podokiennej by siedziska się nie zapadały w żwirze. Na razie wszystko rozkopane, jak skończymy to się pochwalę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 08:14, 25 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Ojojoj, Wersal będzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Margerytka40 08:32, 25 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ha, a wiesz że ja też ostatnio myślę o ułożeniu ścieżek z płyt chodnikowych właśnie? Motam się w myślach co wybrać, jaki materiał na te ścieżki by spójnie to wyglądało i chyba płyty najbardziej mi pasują.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
tulucy 08:33, 25 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Kasia noooo proszę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sarenka 09:03, 25 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)
Megi, aktualne fotki moich rozplenic dla Ciebie (spalone słońcem graby w gratisie )


dzięki za zdjęcia. Te moje to wypierdki w porównaniu do Twoich to.moje są jakieś 1/5 tych co masz Zobaczę jak będą się prezentować w ciągu kolejnego miesiąca...
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:04, 25 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Brawo za wspólną pracę brukarska my nadal nie mamy kostki pod oknami, jest piach i po nim chodzimy, ale dzieci wola przez rabaty bo wygodniej
____________________
Magda W samym sloncu
Brzozowadzie... 11:42, 25 lip 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)



No Kasiu, jak Ty takie szerokie kadry masz tak obfite i spójne, to szacun! Naprawdę fajnie to wszystko wygląda
Zobacz, jednak z drzewami to lepiej trzymać się terminów wiosennych i jesiennych. Ja swoje graby sadziłam gdzieś miesiąc przed Tobą i radzą sobie super, zero przypalonych listków, a klony na froncie sadziłam w podobnym terminie co Ty graby i podobnie popalone.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies