Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 16:31, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
asiak napisał(a)
Kasiu ślicznie u Ciebie Podoba mi się


Dziękuję Asiu . Z niektórych fragmentów naprawdę jestem zadowolona .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:34, 23 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
anna_t napisał(a)
szybko do szkółki leć


Chciałabym . Nawet dziś byłam oglądać. Ale kupowanie i sadzenie to raczej wiosną przyszłego roku. Najpierw musimy sfinalizować zakup, potem będzie etap sprzątania, karczowania, wywalania, orania, oborniczenia, równania itp. Wątpię bym się wyrobiła z posadzeniem drzew, choć kto wie... A jeszcze muszę się zastanowić co i gdzie a że z drzewami nie miałam do czynienia tom ciemna jak tabaka w rogu...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Annak 23:43, 23 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Zazdroszczę Wam tych wyedukowanych eMów Mój to nawet nie zagląda tam, gdzie ja w rabatach coś grzebię. Czasami tylko pyta, czy ja to kiedyś skończę!!! Naiwniak Ja przecież dopiero na początku drogi jestem
Mogę tylko te Wasze piękności podziwiać i czerpać nadzieję, że może kiedyś... u mnie... chociaż 50% tego, co oglądam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
mrokasia 10:36, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Annak napisał(a)
Zazdroszczę Wam tych wyedukowanych eMów Mój to nawet nie zagląda tam, gdzie ja w rabatach coś grzebię. Czasami tylko pyta, czy ja to kiedyś skończę!!! Naiwniak Ja przecież dopiero na początku drogi jestem
Mogę tylko te Wasze piękności podziwiać i czerpać nadzieję, że może kiedyś... u mnie... chociaż 50% tego, co oglądam


Aniu, to proces, który u mojego eMa trwa chyba od 3 lat, więc daj swojemu czas . Prędzej czy później zorientuje się na czym to polega .
A Ty też jesteś na początku, nie od razu Kraków zbudowano, masz już fajne rośliny, powoli osiągniesz swój ideał. To działka weekendowa, nie zapominaj, tylko konsekwentnie, krok po kroku jak Anula Zana twórz swój kawałek świata.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:45, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziewczyny, pod moimi Hamelnami na grabowej mam sporo rozplenicowych siewiek . Bardzo się cieszę bo przydadzą się na nową działkę, ale to dopiero w przyszłym roku . Podpowiedzcie - mogę zostawić je tam gdzie są i dopiero w przyszłym roku wykopywać i przesadzać czy lepiej je teraz wykopywać i wsadzać po jednej do doniczek? Zakładam, że na jesieni mogłabym je zadołować gdzieś na nowej działce.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 10:55, 24 lip 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7281
zostawiłabym tam gdzie sa
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 11:11, 24 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41827
Ja tez bym teraz nie ruszała
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 11:13, 24 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
Kasya napisał(a)
Ja tez bym teraz nie ruszała



Chciałaś pęcherznicę, nadal aktualne?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sarenka 13:21, 24 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, masz u siebie Hameln - poproszę o zdjęcia, cche porównać do swoich. Z bliska też poproszę
Ile kępy mają? Bo moje młode ale jakieś takie sztywne chyba.
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 13:34, 24 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Czyli mówicie, żeby te małe rozpleniczki zostawić w spokoju? Nawet mi to pasuje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies