Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pod bosymi stopami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod bosymi stopami

Maly_Bialy_D... 23:18, 22 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Cześć Aniu, dawno mnie nie było. Ale u Ciebie porosło wszystko, u mnie też się zmienia. Aż nie chce się wierzyć, kiedy oglądam zdjęcia z czasów budowy. Jeszcze kupę roboty mam przed sobą, jednak to takie przyjemne plany. Pozdrawiam Ciebie cieplutko
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Wani 12:40, 26 lut 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Wybudzam się z zimowego snu razem z ogrodem, zaczęłam już ciąć

Mało mnie było ostatnio, głównie dlatego że rodzina nam się powiększyła

Mam jeszcze mniej czasu niż miałam ale spełniłam największe marzenie Bałam się że ogród przestanie mnie zupełnie interesować ale na szczęście wraz z ciepełkiem zaczęłam przebierać nóżkami żeby ciąć i działać dalej z sadzeniem. Mam nadzieję że i na forum coś czasu zostanie.
Pozdrawiam Was cieplutko !
____________________
Ania Pod bosymi stopami
antracyt 12:41, 26 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Ale cudowny członek rodziny
Odpozdrawiam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 12:49, 26 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ale fajny członek rodziny
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Zakrecona 13:39, 26 lut 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Piękny
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Agatorek 14:34, 26 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Piękny jest
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
pestka56 17:12, 26 lut 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
O, cudo na kopytkach On, czy ona?
A moja Kaśka znowu konie do nowej stajni przenosi. Ona preferuje wolny wybieg. Rok konie były w stajni, gdzie miały do dyspozycji chyba 20 ha, staw duży i las. Ale okazało się, że właściciel pieniądze bierze, ale nie dba. Mokre nadgniłe siano koniom nie służy, a dogadać się z nim nie dało.
____________________
Kasia
Wani 18:19, 26 lut 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
pestka56 napisał(a)
O, cudo na kopytkach On, czy ona?
A moja Kaśka znowu konie do nowej stajni przenosi. Ona preferuje wolny wybieg. Rok konie były w stajni, gdzie miały do dyspozycji chyba 20 ha, staw duży i las. Ale okazało się, że właściciel pieniądze bierze, ale nie dba. Mokre nadgniłe siano koniom nie służy, a dogadać się z nim nie dało.


Ona, 6 lat młp. Też szczęściara na wolnym wybiegu żyje i nie wyobrażam sobie wstawić jej do boksu mimo że mam dwie stajnie bardzo blisko z pięknymi placami do jazdy, halą itd. Tylko łąk brakuje a konie głównie w boksach stoją...

Dziewczyny zgadzam się nowy kwiatek piękny jest No, w każdym razie roślinożerca więc trochę z ogrodem ma wspólnego.

Usprawiedliwiłam się to teraz już będę się trzymać tematów właściwych temu miejscu
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Helen 07:54, 27 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ania, gratuluję konia, piękny jest
____________________
Helen - Hortensjowo
Wani 11:17, 01 mar 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Helen napisał(a)
Ania, gratuluję konia, piękny jest


DZiękuję



Słuchajcie mam dylemat co zrobić z hakonkami, według internetów są to trawy które wypuszczają najpóźniej i tnie się je nawet w maju. Tymczasem moje najstarsze, wielkie beni kaze już się obudziły. Mam zamiar je w tym roku dzielić. Myślicie że mogę je teraz ogolić i wykopać czy jakoś rozdzielić te dwie czynności? Czekać jeszcze? Młodsze egzemplarze, sadzone w zeszłym roku nadal śpią...
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies