Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

mira 17:59, 15 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gosiu mnie by było szkoda tego kamienia - może lezy gdzieś gdzie będzie jakas rabata albo co i doda uroku ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gosialuk 19:19, 15 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Miro on leży akurat na ciągu komunikacyjnym. Obawiam się, że bez ciężkiego sprzętu go nie ruszymy, a ciężkiego sprzętu już nie będzie. Na zdjęciu wydaje się mniejszy niż w rzeczywistości. Tak na oko to ma 50 cm wysokości i prawie metr długości. Już z ponad połowę mniejszym z mężem mieliśmy problem, żeby go przetransportować.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
galgAsia 19:22, 15 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosialuk napisał(a)

Za to mogę się rozkoszować ciepłą wodą i prądem.
No to będzie jak znalazł, jak się urobisz w tej ziemi
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 19:26, 15 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gosia zawsze jakieś plusy trzeba widzieć ...prąd i ciepła woda myślę ,że jest warta takiej rozróby ….fakt ...teraz dużo roboty z glebą ,ale przecież to lubimy

ps. kamyczek fajniutki -jak ja takie duże lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mira 20:00, 15 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gosialuk napisał(a)
Miro on leży akurat na ciągu komunikacyjnym. Obawiam się, że bez ciężkiego sprzętu go nie ruszymy, a ciężkiego sprzętu już nie będzie. Na zdjęciu wydaje się mniejszy niż w rzeczywistości. Tak na oko to ma 50 cm wysokości i prawie metr długości. Już z ponad połowę mniejszym z mężem mieliśmy problem, żeby go przetransportować.


skoryguj ciąg komunikacyjny
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:17, 15 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Ciepła woda prąd to już prawie mieszkać można
Gosia narobili , ale inaczej by nie zrobili, a tak już masz z głowy, trzeba zaczynać od nowa, ale..... teraz masz szanse na skorygowanie lub zmianę planów , sporo w między czasie inspiracji widziałaś można zrobić jeszcze lepiej, i na pewno tak będzie, już samo to, że możesz popracować z ziemią Gorczycę i facelię posiej i już będzie kolorowo, a zpożytkiem na przyszłość, w między czasie sobie rośliny pogrupujesz i będzie czym łąkę obsadzać, teraz łatwiej robić nasadzenia typu Pieta Oudolfa, a chyba w tym kierunku łączka zmierzała nie musisz po kawałeczku wyrywać ziemi z trawy, masz połacie zrobione teraz tylko o nie zadbać odpowiednio, poprawić i sadzisz. Dużo pracy, ale jaka będzie satysfakcja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anka_ 20:29, 15 mar 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Potrzebne roboty zrobione to teraz już tylko do przodu. Mój sąsiad obiecał robotę koparą ale się nie pojawił. A teraz nie wiadomo kiedy będzie można wejść ciężkim sprzętem. I robota stoi. Liczę na zapowiadane ocieplenie to może chociaż teren pod szklarnię wyrównam.

A kamulec super, choć rozumiem że może być problemem.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosialuk 20:38, 15 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
galgAsia napisał(a)
No to będzie jak znalazł, jak się urobisz w tej ziemi


Tak Asiu. Prysznic z ciepłą wodą, to jest to. Zwłaszcza jak temperatura jeszcze nie zachęca do ochłody.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 20:43, 15 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Magleska napisał(a)
Gosia zawsze jakieś plusy trzeba widzieć ...prąd i ciepła woda myślę ,że jest warta takiej rozróby ….fakt ...teraz dużo roboty z glebą ,ale przecież to lubimy

ps. kamyczek fajniutki -jak ja takie duże lubię


Madziu ty się bawisz Kopciuszka, a mi Wyrwidąb by się przydał.
A może masz jakiś sprawdzony sposób na transport takiego wielkoluda? Kamieni takich większych u Ciebie nie brakuje.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 20:45, 15 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
mira napisał(a)


skoryguj ciąg komunikacyjny


Miro, ciąg wiedzie w konkretne miejsce, często odwiedzane, więc to raczej nie wypali. Może Madzia coś podpowie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies