Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Gosialuk 11:31, 30 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Mala_Mi napisał(a)
Super, że orliki wyrosły i w dodatku zakwitły Deszcz nie sprzyja pracom w ogrodzie ..ale idziesz do przodu

Aniu zawsze coś. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale kwiatów przybywa.
Właśnie mam przerwę w plewieniu z tego powodu. Dolało porządnie, tylko pojedyncze chwasty wyciągam, bo reszta się klei.
Najbardziej cieszymy się z wykończenia domku, bo przy takiej zimnej wiośnie noclegów na działce by nie było.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 11:41, 30 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gosia coraz więcej kolorków u Ciebie

Przybywa po troszku. , choć wiosna do mnie później przybywa. Do takiego festiwalu barw, jak u ciebie to mi jeszcze daleko.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorota123 16:48, 30 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Gosialuk napisał(a)


Pigwowiec tydzień temu. Teraz już przekwitnięty, ale bardzo mi się podoba.



Nadrobiłam zaległości, sporo Ci już roślin ładnie ruszyło. O gipsówce napisałam u siebie, a ten pigwowiec masz piękny, nie widziałam takiego.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gosialuk 17:59, 30 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Dorota123 napisał(a)
Nadrobiłam zaległości, sporo Ci już roślin ładnie ruszyło. O gipsówce napisałam u siebie, a ten pigwowiec masz piękny, nie widziałam takiego.

Idę poczytać. Dziś pada, więc nadrabiam zaległości w waszych ogrodach.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 18:00, 30 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Gosialuk napisał(a)

Przybywa po troszku. , choć wiosna do mnie później przybywa. Do takiego festiwalu barw, jak u ciebie to mi jeszcze daleko.

U mnie dwa sezony temu to już nagranie z naparstnicami leciało, a teraz to na naparstnice jeszcze pewnie ze dwa tygodnie czekać będziemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
violaskom 20:07, 31 maj 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Gosialuk napisał(a)


Rozsadzone irysy syberyjskie.




Tak prezentowała się kocimiętka kubańska 3 tygodnie temu, przyznam że niewiele urosła od tego czasu. Chyba muszę jakieś zasilanie jej włączyć.



Już sobie wyobrażam jak pięknie będzie wyglądać to poletko irysów. Bardzo je lubię w takiej ilości. Ciekawi mnie też kocimiętka kubańska. Miałaś ją w tamtym roku? Masz zdjęcia?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
danuta_szwajcer 20:20, 31 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ciągle podziwiam jak tworzysz ogród w tak trudnych warunkach, ale roślinki widać doceniają Twoj zapał i miłóść do nich bo pięknie rosną, nie znałam takiego pigwowca, bardzo ładne ma kwiaty. Pozdrawiam i czekam na fotki z kwitnących irysów i nie tylko
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Magleska 20:51, 31 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Gosia fajnie tworzysz ogród coraz więcej kwiatów
pigwowiec mnie zachwycił -tyle kwiecia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
greg66 21:11, 31 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
No Gosiu Twój ogród powstaje powoli ale masz trudny teren do ogarniecia tym bardziej należą ci się wielkie BRAWA
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
ElzbietaFranka 21:19, 31 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Gosiu jestem i przeglądam.
Masz zacięcie. Nawet smieję się pod nosem jak ty dłubiesz w tej ziemi i wszystko teraz ładnie wychodzi. Nie widać aby iryski niebieskie ci kwitły jaka przyczyna może się myle. U mnie co prawda dużo starsze kępy są obsypane jeszcze w pakach kwieciem.
Byłam dzisiaj na spacerze - zrobiłam sobie przerwę - w Lesie Kabackim, ale pięknie głowa aż huczy od śpiewu ptaków a po drodze widziałam piękną łąkę kwiatową wstawię na swoim wątku.

Gosiu życzę abyś miała siły i twoje nasadzenia pięknie zakwitły.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies