Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

sylwia_slomc... 00:12, 09 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gosia - nowy sezon, nowe plany, nowe możliwości, a potem nam to wszystko weryfikuje życie Oby się te plany w tym sezonie wiodły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 11:36, 09 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Gosiu, macham
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agatorek 22:37, 09 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Cześć Gosiu
Ale masz teren i widoki, wow! . Będę zaglądać.

Pozdrawiam .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 08:51, 10 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gosialuk napisał(a)



Trawy rozwichrzone.



Atmosfera była bajkowa. Teraz zostały już tylko nędzne resztki. Za to poprzesadzałam to i owo. Jutro zrobię zdjęcia, bo zmrok mnie zastał.

Taka zima jest piękna.
Pozdrawiam noworoczne i oby do wiosny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Waclaw 12:27, 10 sty 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
śnieg daje specyficzną aurę
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Alija 12:30, 11 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Gosiu! Masz niesamowitą działkę, piękne widoki, przestrzeń, wspaniałe rośliny. Będę zaglądać. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gosialuk 22:57, 14 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gosia - nowy sezon, nowe plany, nowe możliwości, a potem nam to wszystko weryfikuje życie Oby się te plany w tym sezonie wiodły[/quot
Sylwia wiadomo, samo życie. Gdzie ktoś rok temu myślał o covidzie. Ale plany i marzenia trzeba mieć, żeby było do czego dążyć.


Gosiu, macham

Ewo Ciągle się od ciebie zarażam jakimiś chciejstwami. Nasionka ośmiału już przyszły. Całe 6 szt. Mam nadzieję, że z wszystkich urosną okazałe roślinki, ale z siewem czekam do kwietnia.

Agatorek napisał(a)
Cześć Gosiu
Ale masz teren i widoki, wow! . Będę zaglądać.

Pozdrawiam .

Cześć. Miło cię gościć. Podglądam u ciebie tą burzę mózgów i plany okołooczkowe w wersji 1 do n. Zima to dobry czas na planowanie. Ja sadzę bez planu.

Milka napisał(a)

Taka zima jest piękna.
Pozdrawiam noworoczne i oby do wiosny

Tak czekamy na wiosnę z niecierpliwością, osładzając sobie czas oczekiwania wspomnieniami.

Waclaw napisał(a)
śnieg daje specyficzną aurę

Wacku zimowy weekend przed nami. Oby tylko zapowiadane mrozy nie wyrządziły za dużych szkód w ogrodach. Czego sobie i innym życzę.

Alija napisał(a)
Gosiu! Masz niesamowitą działkę, piękne widoki, przestrzeń, wspaniałe rośliny. Będę zaglądać. Pozdrawiam.

Alu to samo myślę o twoim ogrodzie. A staw i jego otoczenie są cudowne. Nie zdziw się jak się kiedyś będę wpraszać na oglądanie tych cudów.

A teraz pochwalę się, że zakupiłam propagator. Jest to urządzenie do wysiewów, które podgrzewa temperaturę ziemi. Ciekawa jestem jak się sprawdzi. Asia z ogrodu bez reguł bardzo go sobie chwali.

Na działce trawy potargane, tylko memory trzyma jeszcze fason (na ostatnim zdjęciu).
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 23:07, 14 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Teraz trochę zielonego.
Narecznica czerwonozawijkowa wciąż piękna.



Hakonechloa Greenhills.



Paprotnik szczecinkozębny i narecznica mocna . Tylko nie wiem, które jest które.

____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 23:12, 14 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Takie grzybki wypatrzyłam na spacerze.



Widok na naszą działkę "od sąsiadów".



A tu w drugą stronę, tylko spod domku.



A krety jak wszędzie i u mnie buszują.



Dobranoc wszystkim.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anda 13:57, 16 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Fajne grzybki

Pięknie wyglądają Twoje trawy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies