Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

Agania 11:12, 29 gru 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Śliczną miałaś zimę Gosiu, w sam raz uchycona biel, ciekawa jestem czy jeszcze pobieli
Penstemon fariat
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
greg66 11:23, 29 gru 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Gosiu

Niech zaradny anioł strzeże was za dnia
I dorodne dziatki radość wniosą swą
Niech się często u was śpiewa
W oknie kwitnie żart
Gdy będziecie sadzić drzewa
Niech urosną w sad...

____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Roocika 23:10, 30 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gosiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Waclaw 19:15, 31 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gosiu,
wszystkiego najlepszego w 2021 roku. Niech korona wirus Was omija
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosialuk 11:35, 01 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5261
anabuko1 napisał(a)

Gosiu, ale masz pięknie. Zimowe widoczki sa bardzo urokliwe.
Do mnie nie dotarło tyle śniegu.

Aniu śnieg teraz to towar deficytowy. Cieszę się, że udało mi się złapać tę chwilę kiedy był.
ElzbietaFranka napisał(a)
U nas trochę posypało wczoraj, rano już były resztki.
Dzisiaj szaro buro.

Pozdrawiam

Elu tej zimy chyba nie doświadczymy śniegu. A najgorzej właśnie te burości przetrwać, bo słońca mało.

Agania napisał(a)
Śliczną miałaś zimę Gosiu, w sam raz uchycona biel, ciekawa jestem czy jeszcze pobieli
Penstemon fariat

Agatko mam nadzieję, że troszkę białości jeszcze zobaczymy.
Mam nadzieję, że wariat przeżyje zimę.
anabuko1 napisał(a)
Zaglądam i pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę.
Aby był lepszy i spokojniejszy we wszystkim


greg66 napisał(a)
Gosiu

Niech zaradny anioł strzeże was za dnia
I dorodne dziatki radość wniosą swą
Niech się często u was śpiewa
W oknie kwitnie żart
Gdy będziecie sadzić drzewa
Niech urosną w sad...


Roocika napisał(a)
Gosiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Waclaw napisał(a)
Gosiu,
wszystkiego najlepszego w 2021 roku. Niech korona wirus Was omija


Aniu, Grzesiu, Asiu i Wacku bardzo dziękuję za życzenia. Ja o was często ciepło myślę i zaglądam zawsze jak mam chwilkę, tylko nie zawsze się wpisuję.
Pozdrawiam również wszystkich zaglądających, oby ten rok spełnił pokładane w nim nadzieje.

Dawno nie zaglądałam do siebie, bo i nic ciekawego się nie dzieje, więc nie ma co pokazywać. Wprawdzie jeździmy czasem na weekend, ale pogoda nie sprzyja pracom ogrodowym. Jedynie co, to przekopuje kawałki na nowe nasadzenia, aby przez zimę skruszały, tzn. mróz troszkę tą moją glinę rozdrobnił za mnie.
Snuję plany, ale u mnie realizują się one powoli, więc żadnego szału na wiosnę nie będzie. Zobaczymy zresztą jak ten rok spełni te oczekiwania.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
galgAsia 19:59, 01 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiu, zatem w Nowym Roku spełnienia planów życzę , a także szczęscia, radości i spokoju ducha
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Urszulla 11:33, 03 sty 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Podziwiam Cię za chęci do jeżdźenia i uprawiania tak wysoko na trudnym terenie. Życzę Ci spełnienia marzeń i sił, abyś mogła się cieszyć miejscem i w nim odpoczywać
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Agania 13:31, 03 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiu oby nam wszystko rosło to chcemy i chwastami żeby ta walka w końcu jakąś przewagę naszą pokazała
Macham
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ElzbietaFranka 19:20, 08 sty 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13867
Witam Gosiu

Wszystkiego dobrego w tym roku. Aby zdrówko, radość i szczęście dopisało. Dobry anioł niech ciebie,rodzinę i twoją dzialeczke ochronia.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 21:36, 08 sty 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5261
galgAsia napisał(a)
Gosiu, zatem w Nowym Roku spełnienia planów życzę , a także szczęscia, radości i spokoju ducha

Asiu wzajemnie. I niech wszelkie mordory z naszych ogrodów znikają precz.

Urszulla napisał(a)
Podziwiam Cię za chęci do jeżdźenia i uprawiania tak wysoko na trudnym terenie. Życzę Ci spełnienia marzeń i sił, abyś mogła się cieszyć miejscem i w nim odpoczywać


Ula dla mnie to najlepszy odpoczynek, mimo że często jestem porządnie fizycznie zmęczona. Jak pracuje się przez cały czas przy komputerze, to takie oderwanie się jest bardzo potrzebne.
Za życzenia bardzo dziękuję i Tobie wzajemnie spełnienia planów ogrodowych życzę.

Agania napisał(a)
Gosiu oby nam wszystko rosło to chcemy i chwastami żeby ta walka w końcu jakąś przewagę naszą pokazała
Macham

Agatko z chwastami, to walka nierówna, choć konieczna. Od czasu do czasu trzeba jakąś bitwę stoczyć, żeby tak całkiem nudno nie było.

ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Gosiu

Wszystkiego dobrego w tym roku. Aby zdrówko, radość i szczęście dopisało. Dobry anioł niech ciebie,rodzinę i twoją dzialeczke ochronia.

Pozdrawiam

Elu dziękuję bardzo za życzenia. Zaglądam do Ciebie bardzo często i życzę, aby te szarobure dni jak najszybciej minęły, a słońce napełniło radością.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies