Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bylinowa łąka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bylinowa łąka

anpi 17:38, 14 lis 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8096
Gosiu, kalina fajnie wybarwiona.A hortensję posadzisz do gruntu, czy będziesz zimować w donicy w pomieszczeniu?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agania 11:05, 17 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Udane zakupy Gosiu pewnie atrakcyjne cenowo łupy
Moje ogrodówki postanowiłam wszystkie posadzić w jednym miejscu, w tym roku pierwsze ich zimowanie... sprawdzam kolejną miejscówkę
Pozdrawiam Gosia i życzę dużo zdrowia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mala_Mi 17:53, 22 lis 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gosia wpadnij po sadźca to ci ukopię.. najlepiej jeszcze teraz póki widać gdzie rośnie . Mam tego niższego. Little Boy. Ale tez nie taki mały Rozsiał mi się i muszę go wyrzucić. Wiosną rusza bardzo późno, wiec ciężko go znaleźć, bo wszystko już jest duże.
Tarasik pierwsza klasa
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
GosiaW 23:18, 22 lis 2020


Dołączył: 15 cze 2017
Posty: 20






To zdjęcie jest przepiękne!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/10767-warzywnik-rabata-boisko-sportowe-w-jednym-ogrodzie
Gosialuk 19:48, 23 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
ElzbietaFranka napisał(a)
Byłam dzisiaj w sąsiedniej szkółce i mają wiele kalin nazwy z całego świata tylko amerykańskiej nie było.
Właściciel obiecał mi, że wiosną będzie na pewno dziwił się, że jej nie ma.
Kazał zapisać bo robi już zamówienie u Szmitów na przyszły rok wiosną.
Mam mu spisać listę i dać co bym chciała mieć.

Ja tak 2 lata temu kupiłam 3 szt hortencji wanilki w Lidlu po 15 złotych przyszłam do domu rozpakowałam się i myślę sobie ładne czego nie kupiłam więcej. Więc ubieram się i idę jeszcze raz bo blisko kwestia 1 godziny już były po 20 zł. Pytam dlaczego nie mogli odpowiedzieć więc albo się pomylili i dali taką niska cenę albo podwyższyli.

Gosiu nawet za 12 zł warte ceny.

Niech dobrze rosną
Pozdrawiam


Elu dziękuję. Mało mnie ostatnio, bo chorowałam. Dopiero w ostatnią sobotę podziałałam trochę. Posadziłam 7 krzewów róż, które wcześniej, wcześniej zamówiłam i przyszły akurat w zeszłym tygodniu. Jeszcze trzy zostało do posadzenia. U mnie to wolno idzie, bo miejsce tylko częściowo przygotowane.
Do ciebie zaglądam.

anpi napisał(a)
Gosiu, kalina fajnie wybarwiona.A hortensję posadzisz do gruntu, czy będziesz zimować w donicy w pomieszczeniu?


Hortensja jeszcze na balkonie, tak nie do końca jeszcze wiem co z nią zrobić.
Kaliny chcę jeszcze w tym roku posadzić.

Agania napisał(a)
Udane zakupy Gosiu pewnie atrakcyjne cenowo łupy
Moje ogrodówki postanowiłam wszystkie posadzić w jednym miejscu, w tym roku pierwsze ich zimowanie... sprawdzam kolejną miejscówkę
Pozdrawiam Gosia i życzę dużo zdrowia


Agatko no właśnie nie wiem co teraz z tym nowym nabytkiem zrobić na zimę. Zdrowie w tym czasie bardzo potrzebne i nie tylko o coronawirusa mi chodzi. Mnie męczyło przeziębienie przez 2 tygodnie, ale w tą sobotę już podziałałam. Jestem happy.

Mala_Mi napisał(a)
Gosia wpadnij po sadźca to ci ukopię.. najlepiej jeszcze teraz póki widać gdzie rośnie . Mam tego niższego. Little Boy. Ale tez nie taki mały Rozsiał mi się i muszę go wyrzucić. Wiosną rusza bardzo późno, wiec ciężko go znaleźć, bo wszystko już jest duże.
Tarasik pierwsza klasa


Aniu chętnie. Tylko chyba po nocy, bo jak wracam z pracy o 16-tej, to już ciemno.

GosiaW napisał(a)






To zdjęcie jest przepiękne!


Witaj imienniczko i krajanko w moich skromnych progach. Miło mi, że się podoba.
Później zajrzę do Ciebie. Ostrzegam, że ogrodowisko wciąga.

Wrócę z zakupów, to wstawię zdjęcia z ostatniej niedzieli.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 21:40, 23 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Po przymrozku szukałam jeszcze koloru. Ta chryzantemka to twardzielka.



Ostrogowce lubię coraz bardziej. Zielone od wiosny do jesieni.



penstemon i różyczka


____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 21:44, 23 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
Tak teraz kolorów będziemy wypatrywać Gosia sadź pod drzewami ciemierniki jako runo, u mnie już zaczynają puszczać pączki i do wiosny będą kwiatami cieszyć, u Danusi już kwitną na całego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 21:59, 23 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ostatnia świdośliwa zachowała jeszcze liście.



Szałwia



i narecznica czerwonozawijkowa. Zielona jak inne paprocie już dawno zbrązowiałe.



Reszta już taka szaro-bura




____________________
Gosia Bylinowa łąka
Roocika 22:00, 23 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
O Gosiu, udało Ci się dotrzeć na działkę Czekam na dalsze fotki, pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gosialuk 22:11, 23 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
cd
trawy trochę rozjaśniają krajobraz, a memory świeci w słońcu.



widok z tarasu




Nie ma u mnie zimozielonych akcentów. Ale też ich nie potrzeba. Podobają mi się te wyraźne zmiany pór roku.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies