Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » ogród (nie)Mocy

Pokaż wątki Pokaż posty

ogród (nie)Mocy

Roocika 11:19, 01 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu a ile masz tam słońca wzdłuż tego dojazdu?
Bo na śnieg to jednak najlepsze byliny, trawy mogą od nadmiaru wilgoci wygniwać, stipy lubią sucho a hortensje mokro
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dragonka 11:35, 01 cze 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
hejka Asiu słońce tam cały dzień praktycznie, południowy-wschód. No taki problematyczny ten kawałek ze względu na zimę, niewiele się tam da zrobić coś sensownego co by przetrwało też trudne warunki. Nie przeszkadza mi, że byliny późno ruszają, lubię obserwować jak roślina się w swoim tempie rozwija.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Roocika 11:56, 01 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Może jakieś niewymagające byliny jak przywrotniki czy kocimiętki, rozchodniki?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 15:13, 01 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Dragonka napisał(a)


Twoje przegorzany nadal czekają Ale to partia próbna była, nie wszystkie wysiałam wtedy, bo nie wiedziałam, czy się uda. Napiszę do Ciebie po adresik

Właśnie widziałam Twoje orliki- i się uśmiałam z siebie samej, bo ja się podniecam swoimi pięcioma a Ty ich masz ..całe łany! Przepiękne są, masz rękę do nich.

Nie mam ręki puściłam je na wolność i same robią taką robotę tzn. sieją się gdzie chcą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:16, 01 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
To i ja do życzeń dołączam niech Ci się wiedzie życiowo i ogrodowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 15:47, 01 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dragonka napisał(a)
o masz, a skąd wiesz, że mam urodziny? ( Mam jutro , czarownica jesteś chyba skoro wiesz..) Czy to na dzień dziecka? takiego starszego, ale jednak dziękuję Aga, róża prześliczna, niech mam choć na zdjęciu, nie mam niestety, a lubię. Muchas gracias!


pisałaś na forum, że masz urodziny za dwa dni (u Asi Rodziejowej), a to było 30.05, więc dodałam dwa dni i wyszło mi na 01.06.

z okazji Dnia dziecka też pasuje

ps. em mnie czasami nazywa wiedźmą, więc może być to prawda
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dragonka 17:09, 01 cze 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
sylwia_slomczewska napisał(a)
To i ja do życzeń dołączam niech Ci się wiedzie życiowo i ogrodowo


O wow! ale ci one piękne, jakie ciemne masz! Śliczne naprawdę, zachwycają mnie. Oby i moje się tak rozsiały, pozwolę im wszędzie Dziękuję za życzenia
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:16, 01 cze 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Roocika napisał(a)
Może jakieś niewymagające byliny jak przywrotniki czy kocimiętki, rozchodniki?


Podczytałam jaką glebę lubią- czaiłam się już kiedyś na rozchodniki, ale myślałam, że one potrzebują super ziemi..a tu niespodzianka, podają, że zadowala się nawet ubogą i suchą, to byłoby im chyba tam dobrze.Przywrotniki też mi się podobają, wezmę je pod uwagę w rozmyślaniach, dzięki za pomoc jak coś by jeszcze Ci przyszło do głowy, proszę daj znać.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Dragonka 17:18, 01 cze 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Agatorek napisał(a)


pisałaś na forum, że masz urodziny za dwa dni (u Asi Rodziejowej), a to było 30.05, więc dodałam dwa dni i wyszło mi na 01.06.

z okazji Dnia dziecka też pasuje

ps. em mnie czasami nazywa wiedźmą, więc może być to prawda
Ależ Ty masz pamięć ale w sumie mnie to nie dziwi, bo jak widzę jak ogarniasz swoje areały, to musisz mieć łeb na karku, mówiąc kolokwialnie Witaj w gronie wiedźm w takim razie, dobrze nie być samą hehe.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Rojodziejowa 17:30, 01 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Oj te ciemne cudne!! Najbardziej mi się podobają właśnie takie i takie jaśnutkie wpadające w pudrowy róż. Cudo
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies