Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

nicol21 16:44, 04 lut 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Magleska napisał(a)
Ja też Kasię Inn nagminnie oglądam do tego Kasię Bellinham , Martę z Leniwej Niedzieli i Naturalnie o ogrodach .....motywują mnie do działania



Tylko piąteczkę mogę przybić
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Napia 18:34, 04 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Mgduska napisał(a)


To wszystkiego najlepszego! Ciekawa jestem, jakie kwiatki wybierasz, jednoroczne?


Dziękuję bardzo Kupiłam trawy - miskanty graziellę i adagio, berberysy, budleję, trzmielinę oskrzydloną compactus i kilka bylin. Z jednorocznych - dzisiaj w sklepiku u siebie - maciejkę i smagliczkę, którą od lat kocham miłością namiętną i dosiewam wszędzie, gdzie się da
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 18:37, 04 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kasię Bellingham lubię i oglądam, naturalnie o ogrodach i zielone pogotowie. I kilka o różach. Och, jak dobrze być w towarzystwie, gdzie takie filmiki nie są uważane za normalność

Edit: Tak to jest, gdy pisze się za szybko Filmiki o ogrodach są fantastyczne i miało być tam, "gdzie (...) są uważane za normalność". Słowo "nie " wkradło się podstępem, za co szczerze przepraszam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Martka 23:43, 04 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Jakie to dwie torebeczki jeszcze w doręczeniu? Ja w oczekiwaniu na nasiona zamówiłam z rozpędu ... obrus letni z motywami baldaszkowych

Dołączam do grona słuchających, jestem fanką szczególnie "Naturalnie o ogrodach" - podcastów słucham namiętnie w aucie i w wolnych chwilach. Zupełnie nie odczuwam braku TV.
antracyt 07:32, 05 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Bardzo mnie ten obrus ciekawi
U mnie wczoraj zamówienie też poszło, to już ostatnie, tym razem na pewno...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 09:40, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Haha, niesamowite jesteście z tymi postanowieniami Ja sobie w ogóle nic nie postanawiam, bo i tak wszystko idzie w łeb jak przychodzą nowe dostawy roślin albo spodoba mi się coś, co w zeszłym sezonie mi się jeszcze nie podobało
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Martka 09:50, 05 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Z tą chorobą da się żyć, i to jak!
Mgduska 17:29, 05 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dwie torebeczki przez internet, po dwóch większych zamówieniach z zagranicy, w dodatku gatunki, które już mam, ale w innych odmianach, poza tym na bieżąco bywam tu i tam, wczoraj doszły cztery torebeczki, oj, pomidor się nie liczy, więc trzy A mówimy tylko o nasionach, zamówienia doniczkowe będą spływać od marca
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 17:35, 05 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Napia napisał(a)
Kasię Bellingham lubię i oglądam, naturalnie o ogrodach i zielone pogotowie. I kilka o różach. Och, jak dobrze być w towarzystwie, gdzie takie filmiki nie są uważane za normalność


Tak, tu jest jak w klubie kwiato/różo/trawo/roślino(potrzebne podkreślić)/holików, do wszystkiego się można przyznać. A zaraz potem zmontować racjonalne wytłumaczenie/alibi. No tak to jest wśród maniaków.
Ja mam ciągle nadzieję, że jak już wszystko będzie miało ręce i nogi, to przestanę sadzić i będę tylko delikatnie korygować Moje ulubione jednoroczne to jednak co innego, tego trzeba dużo.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Ewik 21:48, 05 lut 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Mgduska napisał(a)


Tak, tu jest jak w klubie kwiato/różo/trawo/roślino(potrzebne podkreślić)/holików, do wszystkiego się można przyznać. A zaraz potem zmontować racjonalne wytłumaczenie/alibi. No tak to jest wśród maniaków.
Ja mam ciągle nadzieję, że jak już wszystko będzie miało ręce i nogi, to przestanę sadzić i będę tylko delikatnie korygować Moje ulubione jednoroczne to jednak co innego, tego trzeba dużo.


Mam podobną nadzieję, że kiedyś to nastąpi
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies