Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Anda 10:54, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Ja tam widzę wszystko
Pomysł na cisy i drzewko mi się podoba. Lilak koniecznie szczepiony
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 16:50, 27 lut 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Na wszelki wypadek jednak wklejam - mi też lepiej się myśli patrząc na takie zestawienie:



Myślałam też o całkiem wysokim zimozielonym na linii okien sąsiada, ale coś czuję, że za dużo by się tam działo. Na wszelki wypadek przeprowadzimy symulację, o proszę:


Widziałam takiego rozczochrańca pokaźnych rozmiarów w necie, drogi był, ale jeszcze do przeżycie, gorzej, że nie wiadomo ile kosztowałby transport...więc jest jeszcze możliwość przejrzenia zasobów okolicznych szkółek. Jednak taka wersja nie zaspokaja potrzeby posiadania czegoś wyższego, co zatarłoby troszkę granicę, a o to mi też chodzi.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 16:53, 27 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Nie no, ja jednak jestem za szczepionym lilakiem Np. laurowiśnia prowadzona kolumnowo nie zrobi tu takiej roboty jak drzewko szczepione. Poza tym lilaka możesz czymś ładnym podsadzić. Masz miejsce pod pniem

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 20:19, 27 lut 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Racja, drzewo to drzewo
Ja mimo wszystko jestem fanem liściaków. A lilaka nie mam jeszcze W OGÓLE !!? Ogród bez lilaka jest wybrakowany - moja Babcia miała lilaka i u Rodziców lilak...
Można je w razie czego przycinać, czego np. wisienki japońskie podobno nie lubią - bo o wisience też myślałam.

Pod pniem jest mahonia, którą jaśminowiec pożarł latem, ujawniła się niedawno
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 20:24, 27 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Też myślę, że lilak to dobry pomysł.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:46, 27 lut 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No to jest nas trzy!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 07:35, 28 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Witam się u Ciebie pierwszy raz
przeczytałam całość -dobrze ,że jeszcze mało stron

zachwycam się zielonym dachem na Twoim domku -bardzo mi się podoba ….aż tak bardzo ,że zastanawiam się,czy na moim domku ogrodnika dałoby się taki zrobić ….trochę martwi mnie ciężar ,bo mój domek dużo większy jednak ….

ps. też głosuję za lilaka ….piękna ta rabata
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mgduska 09:00, 28 lut 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)
Witam się u Ciebie pierwszy raz
przeczytałam całość -dobrze ,że jeszcze mało stron

zachwycam się zielonym dachem na Twoim domku -bardzo mi się podoba ….aż tak bardzo ,że zastanawiam się,czy na moim domku ogrodnika dałoby się taki zrobić ….trochę martwi mnie ciężar ,bo mój domek dużo większy jednak ….

ps. też głosuję za lilaka ….piękna ta rabata


Witaj imienniczko! Zapraszam!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 10:26, 02 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wczoraj u nas było słońce, co prawda wiało jak zwykle, ale w słońcu było +15. Nareszcie otworzyły się krokusy. Żurawie, gęsi, sikorki, wróble, wszystko latało i nareszcie słychać też było wiosnę. Ale fajnie, wiecie, jak to fajnie - jak wreszcie udaje się tak, że piękna pogoda jest w łikend?
Miłego tygodnia!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 11:09, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Fajnie że miałaś ładną pogodę U mnie dziś chłodniej i zachmurzone, ale za to wreszcie bez wiatru.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies