Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 13:10, 24 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


Piękne ujęcie.
Zarówno rabata północna jak i ta przy oczku, bardzo mi się podobają. Można robić atrakcyjne zdjęcia


Wiesz, ja mam w dziedzinie rabat leśnych takie wzorce na forum, właściwie Wzorce, że to musi iść w dobrą stronę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 13:24, 24 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
U mnie kalina sztywnolistna i pigwowiec już po kwitnieniu, a większość lilaków na końcówce.
Podoba mi się otoczenie oczka bardzo
Czy żabiściek masz wystawiony na słońce, czy może pływa w półcieniu?


Żabiściek dopiero się objawił w obu oczkach, gdzieś na dnie przeczekał sobie zimę, co jest fajne, bo bardzo go lubię. Jeden jest w słońcu, drugi w półcieniu. Na razie balia będzie służyć za beczkę na deszczówkę przy szklarni, stoi tam w słońcu. Jeśli ta miejscówka nie posłuży roślinom, będę kombinować.
Nie widziałam Twojej sztywnolistnej?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 15:02, 24 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Pięknie, pięknie, też bardzo lubię Twój ogród
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 17:21, 24 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
A ja na początku myślałam, że będę mieć ogród bez róż i iglaków. Róże są, iglaków się jeszcze nie dorobiłam. I też zdecydowanie kwiaty grają u mnie pierwsze skrzypce.
Twój ogród lubię, bo jest taki swobodny, niewymuszony, a jednocześnie poukładany. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 18:49, 24 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Mgduska napisał(a)


Żabiściek dopiero się objawił w obu oczkach, gdzieś na dnie przeczekał sobie zimę, co jest fajne, bo bardzo go lubię. Jeden jest w słońcu, drugi w półcieniu. Na razie balia będzie służyć za beczkę na deszczówkę przy szklarni, stoi tam w słońcu. Jeśli ta miejscówka nie posłuży roślinom, będę kombinować.
Nie widziałam Twojej sztywnolistnej?

Bo ją ukrywam Rośnie w mało fotogenicznym miejscu, między kompostownikiem a gratowiskiem mężatego i moim luźnym składowiskiem sryliona doniczek. Z każdej strony tło ma bardzo robocze.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:34, 25 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Bo ją ukrywam Rośnie w mało fotogenicznym miejscu, między kompostownikiem a gratowiskiem mężatego i moim luźnym składowiskiem sryliona doniczek. Z każdej strony tło ma bardzo robocze.


Ten opis to jakby o moim ogrodzie Patrząc od lewej: kompostownik, cegły, betonowe bloczki, zylion doniczek, budka narzędziowa, kostka brukowa w big-bagu, deski, deski, cegły, drewno kominkowe, obornik w workach. Jak to poukładać???I najważniejsze pytanie - czyimi ręcami?
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 13:36, 25 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Przed oczami stanęło mi to, co muszę wynieść spod tarasu... Styropian, pustaki gipsowe, moje starocia do remontu, stare skrzynki z nie wiem czym, nawet dywan czekający na wypranie i nie wiem na co potem,, bo nikt go nie chce. Wór z wrotyczem, wór z włókniną, wór z worami. Boazeria. Stare blaty do wyrzucenia. W pociaszam się, że "po" będzie Lepiej.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Brzozowadzie... 14:47, 25 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)
Zostało mi parę zdjęć z niedzieli, a trzeba upamiętnić, że MW ma już pąki, kwitną bergenie, wilczomlecz przetrwał zimę, czosnki w pąkach, kalina pachnie.


Ja to sobie zawsze wejdę do Ciebie ot tak i od razu, bach - prosto w serce Ja też chcę mieć takie widoki, jak u braci Lwie Serce w sadzie przy domu. No po prostu pięknie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:52, 25 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769


Mgduska napisał(a)


Każdy ogród tworzy JAKĄŚ całość, ale każdy jest inny, bo tworzą go inne osoby.
Dla mnie najlepszą radą na wszystko jest: robić swoje

A ja od zawsze wiem, że dla mnie najważniejsze w ogrodzie są kwiaty, reszta to tło

Ładnie napisałaś
A ja od zawsze wiem, że dla mnie najważniejsza jest w ogrodzie zieleń i jej odcienie. Reszta to tło.
Zobacz, każdy może wpisać swoją ogrodową drogę
Nie dziwię się, że u Ciebie najważniejsze są kwiaty. Pięknie łączysz kolory.

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 20:40, 25 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
tulucy napisał(a)
Przed oczami stanęło mi to, co muszę wynieść spod tarasu... Styropian, pustaki gipsowe, moje starocia do remontu, stare skrzynki z nie wiem czym, nawet dywan czekający na wypranie i nie wiem na co potem,, bo nikt go nie chce. Wór z wrotyczem, wór z włókniną, wór z worami. Boazeria. Stare blaty do wyrzucenia. W pociaszam się, że "po" będzie Lepiej.


Lucy, musisz się wyprowadzić! I nie zabrać tego ze sobą, tak będzie o wiele łatwiej

U mnie chałupa jeszcze nowa, PRZED wykończeniem, więc na razie mamy tylko graty ogrodowe.

Pocieszyłyście mnie, koleżanki, naprawdę miło się z Wami gada
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies