Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 17:03, 28 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Będzie się działo



Mahonia też pachnie cudownie



Pęcherznica i wisienki wkrótce zasłonią widok na ulicę









____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 17:17, 28 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370








Na dziś wystarczy

____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 18:35, 28 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

U Ciebie wyglądają przecudnie. Moje mizeroty, aż wstyd pokazywać. Ledwo zakwitły czarne a zielonobiałe tylko liście pokazały. No zazdrość mnie bierze


Nie wiesz jak to jest? - szczęście początkującego
A jedna cebula to była.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 19:21, 28 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
Ślicznie masz
Marzy mi się taka szklarenka jak Twoja
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 20:12, 28 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Ale cuda u Ciebie Płot, lilak, lelyje, szachownice, różowy
Pięknie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 20:51, 28 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dziękuję Wam, Koleżanki - jak patrzę po innych ogrodach, widzę, jaki mój jeszcze młody i ile w nim do zrobienia, ile ziemi do poprawienia itd, więc miło z Waszej strony usłyszeć dobre słowo
____________________
Sałatka pokrzywowa
Nowa12 22:44, 28 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Lubię bardzo takie obszerne relacje zdjęciowe. Napatrzyłam sie wiosny u Ciebie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Jola_M 23:05, 28 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Jak ja lubię takie naturalne ogrody i masz gaurę.... choruję na nią odkąd zobaczyłam ją na zdjęciach u Ewy - Andy
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Mgduska 09:18, 29 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)
Ślicznie masz
Marzy mi się taka szklarenka jak Twoja


Szklarnia to u mnie jedyne obecnie przyzwoite miejsce na warzywo. Teraz mam sałatę z rozsady, kolorowe buraki liściowe, czekam na pomidory. No i są jeszcze kwiotki:
pierwszy raz próbuję z jaskrami azjatyckimi, fajne mają te takie nie wiem co - bulwki, kłącza? Mogłyby pewnie rosnąć na zewnątrz, ale tu nic ich nie zagłuszy




No i goździki Chabaud, teoretycznie jednoroczne, a u mnie to już ich trzeci sezon - mają różnokolorowe, zabójczo pachnące kwiatki, wystarczy 1-2 w bukiecie, żeby czuć jak pachną


W zasadzie chyba zima faktycznie była cienka, bo mam też kępkę takich goździków w odmianie La France na zewnątrz, obsypane były tylko lekko ziemią, też przeżyły.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 09:19, 29 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nowa12 napisał(a)
Lubię bardzo takie obszerne relacje zdjęciowe. Napatrzyłam sie wiosny u Ciebie .


Tak to u mnie działa, rzadko w tygodniu jestem w ogrodzie, zo to w łikend latam z aparatem, a potem hurtem zrzucam - rzadziej, a więcej. Lepiej widać postęp
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies