Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 15:23, 19 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
niesamowite jesteście!


Poezja () nie tylko uwzniośla, miewa zastosowanie praktyczne.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 15:24, 19 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Helen napisał(a)
Też tak uważam, jadę dzisiaj w Wasze rejony


Oo, a co Cię sprowadza na ten koniec świata?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 15:25, 19 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Sałatko, dziękuję, moje sadziłam w listopadzie, może za późno. Wykopię i spróbuję we wrześniu. Dobrze, że jedna zakwitła, nie ma to jak na własne oczy zobaczyć i przekonać się, że warto przypominajkę na wrzesień ustawić

Tak, niesamowite!


A widzisz, to by potwierdzało moje podejrzenia. Szkoda, że ten eksperyment jest tak nieludzko rozciągnięty w czasie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 15:28, 19 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
sylwia_slomczewska napisał(a)
Przypomniałaś mi o kokoryczy jeszcze może ją dosadzę koło bajorka. ..


O kokoryczce Dosadź, bajorko to dla niej idealne sąsiedztwo. A my myślimy o powiększeniu naszego oczka, ale to jedna z tych myśli, które muszą poczekać na nie wiem kiedy - emeryturę? katastrofę tunguską? - nie wiem kiedy mielibyśmy mianowicie czas na ponowne rozrycie tego terenu, jest tyle pilniejszych rzeczy do zrobienia.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 16:47, 19 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Pięknie i cudnie. Cofnęłam się trochę w czasie bo u mnie wszystko już o wiele dalej. Może kiedyś wybiorę się w podróż „Z wiosną dookoła świata”
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magara 23:07, 19 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6617
Mgduska napisał(a)
Pierwsza Jeż zostawia suche bobki.

Tak też mi się wydawało, ale wolałam się upewnić Suche bobki są rano, znaczy przychodzi i ma dobrą przemianę materii
Poza jeżem przychodzi coś jeszcze co ryje trawę u wszystkich - ja obstawiałam, że to chrabąszcze majowe się wygrzebują... Sąsiad stawia na borsuka, który szuka pędraków
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 08:29, 20 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Mgduska napisał(a)


Oo, a co Cię sprowadza na ten koniec świata?

Weekend majowy, trochę przesunięty
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 21:28, 22 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Pięknie i cudnie. Cofnęłam się trochę w czasie bo u mnie wszystko już o wiele dalej. Może kiedyś wybiorę się w podróż „Z wiosną dookoła świata”


Ja i tak mam wrażenie, że ostatnio wiosna nadrabia. A z drugiej strony mnóstwo rzeczy, które zazwyczaj robiłam wcześniej, robię dopiero teraz, bo tak długo było zimno, że się nie wyrobiłam. Np wczoraj dopiero posiałam fasolkę.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:29, 22 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)

Tak też mi się wydawało, ale wolałam się upewnić Suche bobki są rano, znaczy przychodzi i ma dobrą przemianę materii
Poza jeżem przychodzi coś jeszcze co ryje trawę u wszystkich - ja obstawiałam, że to chrabąszcze majowe się wygrzebują... Sąsiad stawia na borsuka, który szuka pędraków


A nie kosy przypadkiem? One zostawiają spore dziury w trawniku.
Co by to miało nie być - i tak wszystko prowadzi ku temu, by trawnik był wolny od pędraków

Dla marudów i nie tylko - odpowiedź na pytanie - Co u mnie aktualnie kwitnie?

Kukliki (jakoś przeżyły chwilową suszę, chociaż kurduple, ale wdzięczne)





Tulipany





Te żółte, zobaczcie jakie zajadłe - za groma mi nie pasują, a kwitną uporczywie

____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:50, 22 maj 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Tego bardzo lubię - Copper Image





Tennesse, czerwony w tle to Barbados, dołem wilczomlecz migdałolistny Bonfire







____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies