Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 18:04, 01 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jarmuż m ładny. I brukselkę

Ogrodzenie prawie skończone





Sylwia pozdrawiam

Od jutra styropian na posadzki, wtorek środa wraca hydraulik położyć rurki ogrzewania podłogowego. Pewnie się przejadę zobaczyć. Czwartek piątek zalewany. Ma być na minusie zabroniłam ociepleniowcom kłaść kleju, twierdzą że by czekali na pogodę przecież jesteśmy certyfikowaną ekipą... No ale jak nie powiem to kto wie?

Jutro poniedziałek, trzeba zarabiać na ten bałagan. Niech się to kończy.
____________________
Mój nowy ogródek
AniazUroczyska 21:44, 01 gru 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Ile czasu potrzebowali na obłożenie domu styropianem?
Milka 21:49, 01 gru 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Młodość nie zna granic
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paniprzyroda 21:59, 01 gru 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam i podziwiam determinację
____________________
Dwa ogrody
popcorn 05:18, 02 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, dwa dni.

Irenko wcale nie jestem młoda. Chciałabym choć może chociaż mądrzejsza nieco. I mniej sobie pozwalam skakać po głowie. Więc jest lepiej

Mariolko, dziękuję.

Zamówiłam wczoraj deskę na podłogi. Jeszcze płytki z dostawą na budowę i to będzie tyle na razie. Może dziś mi się uda skoczyć do sklepu z kawałkiem płytki ściennej żeby coś dobrać.

Przed siódmą chłopaki powinni być zabrać graty z domu, rynny jakieś, resztę kleju, palety, i ogarnąć. 7.30 przyjeżdża posadzkarz rozłożyć styropian. Jutro zaczyna hydraulik. We środę sobie tak pojadę popatrzeć.

Dziś będę wiedziała czy blacha na wiatę przyjedzie dziś czy jutro. I wtedy odpowiednio pogadam z ekipą żeby wróciła i skończyła.

Póki co do pracy tej dodatkowej.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 10:40, 02 gru 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Rzeczywiście wielka ta wiata Twoja, ale potem będzie miejsca a miejsca do składowania .
Dom się super prezentuje - trochę go pogrubiłas tym styropianem ale na dobre mu to wyjdzie.
Niech ekipy działają i powodzenia w szalenstwie zakupowym
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 11:27, 02 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ewelina dzięki. Zobaczymy mam nadzieję będzie dobrze. Szaleństwa nie ma hehe trzeba tyko zdecydować co potrzebne już co na potem. Dzisiaj może wybiorę płytki i to by było na tyle. Jedyne co kupuję poza tym ostatnio to styropian I wełnę mineralną na połacie dachu hehe
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:07, 02 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Brukselki rewelacja za rok sadzę więcej kapustnych Cebule z B. przyszły z wyprzedaży, jadę po pracy po ziemię i sadzę do doniczek. Sadzić będę chyba w domu na klatce schodowej żeby nie zamarznąć...




Macie może czosnki ozdobne, narcyzy czy tulipany botaniczne w cieniu? Jak sobie radzą?

buziole
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 14:05, 02 gru 2019


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina i listew dylatacyjnych jednak nie zakładaja.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 14:17, 02 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hmmm.... zaraz spytam Krysiu. DZIĘKI!!!

Ręce mi opadły bo gość od wylewek obudził mnie smsem z pytaniem o adres budowy dziś rano przed siódmą i do tej pory nie dojechał. Nie odbiera telefonu nie odpisuje na smsy. Hydraulika z jutra odwołałam. Chciałby przyjść w takim razie we środę. Ale jak gość się nie pojawi ani nie odezwie to jestem w dupie?
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies