Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Milka 08:12, 09 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja mam szklany stół w kuchni, jakby 3 warstwowe popękane szkło i już od 6 lat sprawdza się doskonale
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosiek33 08:20, 09 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gdym miała głosować to jestem na nie dla takiego stołu. Przeraża mnie taka tafla szkła, hartowana czy nie. Ostre kanty bo cienkie. A alternatywą jest tylko dębowy stół? Są inne tańsze - choć nie wiem o jakiej cenie mowa.
Zresztą jaki styl utrzymać chcesz w tym pomieszczeniu, jaka sofa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 08:35, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mam dwumetrową taflę szkła jako ściankę w prysznicu, nie boję się

Ten blat waży prawie 30 kilo buahaha. Kupię ten stół jeśli znajomy spedytor się podejmie transportu bez opakowania. A wątpię bo zawsze odpisuje od reki a ten email jest bez odpowiedzi od wczoraj...

Alternatywą jest dąb bo taka będzie kuchnia i podłoga w salonie. Styl nowoczesny bez fajerwerków, żadne glamour, bardziej w stronę stonowanej klasyki przyzwoitej jakości. Czegoś na co za 5 lat nadal będę mogła patrzeć i co za 15 lat nie będzie błagało o wymianę czyli raczej żadnych nowinek...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:01, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ok. Stół odpuszczam. Za dużo przeciwności. Jak coś idzie po grudzie to nic na siłę.
Wszystko się da trzeba dodatkowo zapłacić. Z góry. A jak coś pójdzie nie tak to i tak umywamy ręce. To tak z grubsza Bo za towar i transport i tak płacę z góry. Więc pas.

Ocieplenie się kończy, w przyszłym tygodniu wentylacja, szpachlowanie i szlifowanie sufitów (świetnie się to zgra...). Ale anemostaty zakręcone będą na amen żeby kurz się nie przedostał do przewodów. Rozruch próbny, szkolenie mojej osoby i tyle.

20go lub chwilę przed wracają chłopaki robić podłogi, znaczy płytki, plus łazienki.
W międzyczasie chcę pomalować... nie wiem czy nie będę musiała wziąć dnia czy dwóch urlopu.

Okap przyszedł, chłopak od kuchni go od razu zabrał Dzieje się!
____________________
Mój nowy ogródek
mira 11:04, 09 sty 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Czytam sobie i podziwiam. Posialas już chilii. Ale będziesz ryc jak wiosna idzie się zacznie hej
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
popcorn 11:30, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mogę się doczekać Mira Najbliższe tygodnie i czas po feriach kiedy młoda będzie w nowej szkole będzie najtrudniejszy... ale damy radę

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Wiolka5_7 13:48, 09 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
A może stół zrobiłby ten gość co robi kuchnię z tego samego materiału co kuchnia....byłoby spójnie...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Lidka 13:56, 09 sty 2020

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Jeśli szukasz dębowego stołu, to zobacz Stolwis Bielawa.To blisko mnie a trafiłam przypadkiem na ich stronę nie dawno i się zachwyciłam.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
popcorn 14:36, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiolka niby tak, ale kuchnia jest z laminatu niestety a stół chcę prawdziwy...

Lidka dzięki, szkoda że nie mają cennika albo sklepu internetowego. Ale pogmeram. Dzięki!
____________________
Mój nowy ogródek
Wiolka5_7 15:30, 09 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
Aha... to musisz szukać tego dębowego
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies