Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Basilikum 20:50, 09 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Moj sasiad robi takie stoly
http://www.kirschner-schreinerei.de/Leistungen/Esstische-Buerotische/
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 21:04, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też mam tutaj sąsiada który robi takie stoły. I miałam pomysł na taki. Ale stwierdziłam że za 10 lat będą niemodne haha i stawiam na coś bardziej stonowanego i mniej "na czasie".

Niemniej dzięki Iza!!!

Gustów jest mnóstwo. I nie liczę że to co zrobię wszystkim się będzie podobać, w sumie to jest raczej niemożliwe
Mogłaby zacząć się wiosna, jeszcze 70 dni

Śmignie szybko, prawda?

Po weekendzie zaczynam się pakować.

Zastanawiam się kiedy konkretnie przeprowadzka. Drugi tydzień ferii młoda ma półkolonie w stadninie tutaj. Może wtedy wezmę sobie ten tydzień urlopu, rano ją zawiozę, pojadę obładowanym autem do domu nowego, będę skręcać meble, szorować i układać graty, jak padnę to z powrotem młodą odebrać, tutaj obiad lulu i kolejnego dnia to samo? Plus wypady żeby podpisać umowę na odbiór śmieci, dokupić graty w marketach budowlanych, oglądać rzeczy w sklepach z wyposażeniem wnętrz, w których weekendy to masakra? Ostatnio 15 minut staliśmy na parkingu przez szwedzkim sklepem żeby w ogóle zaparkować...

Może to jest jakiś plan?
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 21:07, 09 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
to sie nie musi nikomu podobac, tylko Tobie i Twojej corce
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 21:11, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ależ oczywiście. Niemniej jednak chciałabym coś, co w razie potrzeby można będzie łatwo sprzedać... I za parę lat nie będzie krzyczało 'no tak, z tego okresu, bo wtedy wszyscy tak robili" wiesz o co mi chodzi? Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 21:12, 09 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
wiem wiem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 21:46, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kupiłam jakiś czas temu bilety do Podgoricy na parę dni. Właśnie wlazła na mnie oferta. Hotel 4 gwiazdki HB za 50 zł/osobę/noc w tym dwa posiłki. To mała regeneracja załatwiona jupi
____________________
Mój nowy ogródek
Magara 22:56, 09 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
popcorn napisał(a)
Ptysie zastanawiam się o czym jeszcze muszę pamiętać przed przeprowadzką. Potrzebuję internet. Umowę na odbiór śmieci podpisać. Coś jeszcze? Dziękuję

a umowy o wodę i prąd niebudowlany już masz załatwione, bo może przeoczyłam?
a woda i prąd to w sumie fajna sprawa
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
popcorn 23:18, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Umowę na wodę mam od dawna. Prąd budowlany - podobno ma ktoś do mnie oddzwonić z Tauronu do końca przyszłego tygodnia i załatwić to telefonicznie. Jeśli nie to przejadę się do oddziału. Papiery od elektryka w drodze.
Umowę na gaz mam. Od wtorku grzejemy. Tydzień opóźnienia, hydraulik nawalił, no ale ok jakiś specjalnie to nie wpłynie.
W weekend zabieram i oddaję osuszacz, trzy tygodnie chodzi non stop.
____________________
Mój nowy ogródek
Magara 23:34, 09 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6814
no to zostaje Ci już tylko wystąpienie do gminy o przyznanie numeru domu, żeby kurierzy z roślinami do nowego ogrodu łatwo trafili
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
popcorn 23:35, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zrobione
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies