Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 15:37, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiolka5_7 napisał(a)
Aha... to musisz szukać tego dębowego
Mam nadzieję że ten laminat bedzie dobrze wyglądać. Tato mówi dobry wybór. Heh. Niestety nie stać mnie na fornir choćby. No trudno. Będę żyć Kuchnia musi być już, na stół mogę poczekać
____________________
Mój nowy ogródek
Wiolka5_7 16:21, 09 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20643
popcorn napisał(a)
Mam nadzieję że ten laminat bedzie dobrze wyglądać. Tato mówi dobry wybór. Heh. Niestety nie stać mnie na fornir choćby. No trudno. Będę żyć Kuchnia musi być już, na stół mogę poczekać


Na pewno będzie wiadomo kuchnia to droga inwestycja,a z forniru to już wogóle...fajnie,że meble już się robią , a stół skoro może poczekać to nie ma co się spieszyć i znaleźć odpowiedni

A te górne szafki te płytkie nad indukcją będą z tego samego forniru czy jak ? jakie uchwyty wybrałaś ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
popcorn 16:26, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Uchwyty listwowe matowe aluminium, montowane na krawędziach. Płytkie szafki, opaska wokół blatu we wnęce - czyli bok lodówki i bok szafki nad blatem z płyty a'la beton, a tego samego koloru co blat. Powinno grać. Zobaczymy.

Możemy jakiś czas trzymać talerz na kolanach buahahaha. Damy radę

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 16:31, 09 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kup w komisie meblowym używany za 200 zł i przemordujesz się rok, a w tym czasie znajdziesz. Ja na starociach kupiłam tymczasowy stół z krzesłami...za 500 zł i tak się spodobał, że już 20 lat go mamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 16:56, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe no tego się boję że takie tymczasowe rozwiązania są długotrwałe potem hehe

pozdrawiam Danusiu!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 17:32, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ktoś mnie wczoraj oświecił że kaczki bardzo lubią ślimaki. Pomyślałam sobie o mojej zalanej piwniczce buahaha

Od tygodnia nie byłam na budowie, najdłużej od jakiegoś czasu. I mam stracha co zobaczę w sobotę. Narysuję sobie na podłodze sofę i zobaczę ile jest miejsca. I stół z krzesłami.

Ciekawa jestem ile chłopakom zostało do ocieplenia, czy skończyli wreszcie ogrodzenie. Ile hydraulik podziałał. Byłoby dobrze pomalować jak najwięcej w niedzielę. Jak się zabiorę od rana to pewnie sporo uda mi się zrobić
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 17:34, 09 sty 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Wprowadziliśmy się i też nie mieliśmy stołu w jadalni.
Przytargaliśmy od teściowej stary stolik , blat na śmietnik .
Nogi miał lite dębowe więc dorobiliśmy do nich nowy blat z laminatu.
Nogi eM zeszlifował, i polakierowaliśmy , i git

Jest cały czas , ten który mi sie podoba kosztuje koło ok.3000 nogi stalowe czarne i blat lity dębowy .
Musiałam narazie dać sobie siana , łóżko nam się rozleciało i ono było ważniejsze do wymiany.

____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Wiolka5_7 18:32, 09 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20643
popcorn napisał(a)
Uchwyty listwowe matowe aluminium, montowane na krawędziach. Płytkie szafki, opaska wokół blatu we wnęce - czyli bok lodówki i bok szafki nad blatem z płyty a'la beton, a tego samego koloru co blat. Powinno grać. Zobaczymy.

Możemy jakiś czas trzymać talerz na kolanach buahahaha. Damy radę

pozdrawiam!

Też takie uchwyty mi się podobają
Fajnie to wymyśliłaś będzie grać na pewno

No pewnie bez stołu można żyć przez jakiś czas

Pozdrawiam ,powodzenia !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
popcorn 18:45, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Będzie dobrze. A jak to się zobaczy. Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 19:39, 09 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ptysie zastanawiam się o czym jeszcze muszę pamiętać przed przeprowadzką. Potrzebuję internet. Umowę na odbiór śmieci podpisać. Coś jeszcze? Dziękuję
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies