Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 11:31, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Co powiecie na spotkanie parapetówkę 25-26 kwietnia??? Tydzień przed majówką. Powinno być w miarę ciepło już?
____________________
Mój nowy ogródek
Jola_M 12:01, 28 sty 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Karola - Ty masz prawie 250 tys wyświetleń swojego wątku, jesteś pewna, że chcesz ogłosić parapetówkę oficjalnie na forum? Nowa chata może tego nie udźwignąć, jak wszyscy przyjadą zobaczyć bohaterkę czytanego przez ostatnie miesiące i z wypiekami na twarzy serialu
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
popcorn 12:10, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Buahahaha. Myślę że parapetówka będzie, a jak duża to się okaże

Zamierzam wrzucić na luz, dużo napojów, coś ugotuję, ktoś coś przywiezie i już Naczynia na wierzchu, każdy się częstuje i tyle? Posiedzimy, pogadamy, pośmiejemy się, posadzimy może coś hehehe
____________________
Mój nowy ogródek
Jola_M 12:22, 28 sty 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
ewidentnie z robotą celuj w równanie terenu, odchwaszczanie, grabienie tudzież wybieranie kamieni tyle rąk do pracy, aż boli, jakby miały się zmarnować a załapać się na rolę choćby statysty w Twoim serialu to już coś pozdrawiam !
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Anna_ogrodni... 12:48, 28 sty 2020


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Karolina jestes Wielka podziwiam a dziewczyny ktore ci kibicuja sa super.
również na bieżąco ogladam ten serial
Zycze zdrowia i szczęśliwego finiszu☺
Powodzenia pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Dorii 13:04, 28 sty 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Coraz więcej chętnych na parapetówkę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 14:35, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Listę chyba trzeba zrobić. To albo będzie kameralna "impreza" z iloma, góra 20 osobami?? Albo hulaj dusza piekła nie ma, przybywa kto chce, jedzenie na stojąco, tabliczki z imionami/nickami??? Nie mam pojęcia. Pytanie kto chce przyjechać? Plus plany planami, a kto faktycznie przyjedzie?

Byłoby ekstra gdyby łódzkie Dziewczyny jakimś busem przyjechały, obiecały że przyjadą

Haha co do równania terenu to zrobiła to koparka, kamieni nie ma wcale chyba że go sobie nawiozę Jedyne co mam ochotę zrobić to poprosić odwiedzających o karpę roślinki z ich ogródka, bo u mnie każda ilość wejdzie Zadarniaczy i wypełniaczy zwłaszcza, typu bodziszki czy runianka. Sadzić sama będę sadzić...

25. kwietnia, sobota???
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 14:46, 28 sty 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Zdrowia życzę!
a na parapetówkę to może zrób listę roślinek które chętnie przygarniesz ??! Czy ktoś kupi, czy będzie miał na wydaniu/do podzielenia etc pora idealna, i Ty i goście mogą być zadowoleni.
Chętnie bym przybyła, no ale nie dam rady.
Czekam na kolejna porcje zdjec z chałupki
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 15:03, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dobry pomysł! Myślę że przyjazd połączymy ze szkółkami dookoła, po sąsiedzku jest Mników, a Maria miała mi pokazać dwie malutkie szkółki z mega cenami, byłoby ekstra dziewczyny byłyby zadowolone

Nie byłam na budowie tydzień stąd i zdjęć nie ma. Nadal czuję się średnio... ten wirus grypy jakiś zjadliwy i to mocno...
Poprosiłabym ale zawiaduje ten starszy gość który internetowo/zdjęciowy nie jest, jego syn też chory

Buda dla psa gotowa.

Pojadę dziś do sklepu gdzie mam zamówione drzwi, wybiorę klamki. Drzwi powinny być w przyszłym tygodniu. Obejrzę panele, bo niby wybrałam ale nadal nie wiem hmmm

Pozdrawiam, buziaki!!!

____________________
Mój nowy ogródek
yolka 16:40, 28 sty 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Runiankę mam, z jaśniejszymi liśćmi, moim zdaniem ładniejsza od zielonolistnej.Mogę nakopać. Perowskia ma się dobrz,. pogoda sprzyja, pąki ma ładne. muszę śledzić pogodę i okryć w razie wystąpienia czegoś gorszego niż tylko przymrozek
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies