Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

hankaandrus_44 15:34, 27 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Cieszę się razem z Tobą, przeprowadzką też będę się ekscytować. Twoją oczywiście!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Katte 18:18, 27 sty 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Super , powiem Ci ze jak już przenieśliśmy się odetchnęłam.
Że nie będę musiała latać między jednym domem a drugim jak pies gończy, że warto było czekać.
Nerwy i problemy gdzieś przestały istnieć.
Trzymam kciuki .
Dziecko masz już duże także dacie radę.
Ja miałam noworodka , to musiałam poczekać na stan pod klucz.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Dorii 18:55, 27 sty 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Z rocznym dzieckiem wprowadzaliśmy się na budowę. Bez łazienki, kuchni. Wszystkie ściany do spoinowania. Na podłodze beton a na piętrze płyta OSB.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Jola_M 19:34, 27 sty 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
O kurcze Dorii jak tak czytam to wydaje mi się, że my mieliśmy już nawet dużo przy wprowadzaniu, bo brakowało nam listew, schodów, barierek itp. Ale na zewnątrz za to kompletnie nic nie było - tylko błoto
Karola finiszujesz - jeszcze tylko rzut na taśmę... i mieszkasz! trzymam kciuki !
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
popcorn 20:06, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję bardzo Dziewczyny!

Weekend spędziłam w łóżku, dziś też niespecjalnie jeszcze.no ale już, prawie. Siedzę w domu i zamierzam ogarnąć rośliny doniczkowe...

Mam na imię Karolina i mam problem buahaha

____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 20:32, 27 sty 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe, no masz nie da się ukryć
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 20:52, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Poznosiłam z każdego parapetu. Przesadzam do odpowiednich doniczek. Trochę osłonek kupiłam na wyprzedaży po 5 zł, nadal potrzebuję

Miłego wieczoru!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 22:04, 27 sty 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Też miałam dawniej kwiatki na parapetach teraz ograniczylam mam głównie duże okazy stojące na podłodze nie nie przepadam za zastawionymi parapetami
Nikita 00:46, 28 sty 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, chwilę mnie nie było, ale …. 57 strony do nadrobienia to już chyba przesada.
Wczoraj do 2 w nocy czytałam żeby być na bieżąco! Ale już wiem wszystko i cieszę się, że to już prawie finisz!!! Teraz to już będzie tylko lepiej.

PS. "Parapetówki" nie rób w majówkę! Będę w Holandii !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 08:10, 28 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie mam parapetów w nowym domu, prócz łazienki i kotłowni, wszystkie inne okna są balkonowe Więc kwiatków na parapetach prócz kuchni i łazienki nie będzie

Madzia, haha, nikt Ci nie każe tego bełkotu czytać, straszna strata czasu

Wszystko idzie w dobrym kierunku, tyle że strasznie wolno. Dużo wolniej niż myślałam czy niż by mogło iść.

No ale w tym tygodniu malowanie, dokończenie niedoróbek, montaż sprzętów w łazienkach i tyle.

Jadę dziś wybrać jakieś panele nareszcie, chyba. Plus listwy. I organizuję sobie auto na przeprowadzkę?
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies