Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 21:41, 19 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Wam bardzo nie wiedziałam że są obchody. Pędzę zobaczyć kiedy, może udałoby mi się wyrwać?

Dziś ciąg dalszy skręcania regałów. Masakra

Przywiozłam też od Rodziców cztery duże bukszpany na razie. Jutro dobie je posadzę.
____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 22:14, 19 lut 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
popcorn napisał(a)
Dziękuję Wam bardzo nie wiedziałam że są obchody. Pędzę zobaczyć kiedy, może udałoby mi się wyrwać?

Dziś ciąg dalszy skręcania regałów. Masakra

Przywiozłam też od Rodziców cztery duże bukszpany na razie. Jutro dobie je posadzę.

Wykopałaś bukszpany? Nie boisz się że zmarnujesz?
Też mam 20 do przesadzenia z przechowalnika ale trochę się obawiam .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
AniazUroczyska 01:25, 20 lut 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Trzymaj się nadal dzielnie! Podglądam na bieżąco, pozdrawiam ciepło!
popcorn 05:18, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirka, ciepło jest. Ziemia jak na wiosnę. Mam nadzieję że nie zmarnuję, niby czemu... Jak będą mrozy to opatulę i tyle?
Pozdrawiam!

Ania dzięki pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 08:00, 20 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Oj koniecznie musisz się wybrać, ja już nie przepuszczę takiej okazji, zobaczenia ogrodu Danusi i poznania Was wreszcie
Bukszpanom nic nie będzie, ja wielkiego od cioci przesadzałam w kwietniu czy maju i żyje... sporo go tylko przycięłam ale ładnie w lato przyrosty puścił...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 09:59, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Posadziłam dwa, dziś o 6 rano. Kolejne 2 potem. Myślę ze będzie ok?
Kiedy impra u szefowej? Patrzyłam ale watek pędzi w prędkością światła...

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
nicol21 10:22, 20 lut 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Widzę, że chwilami marudzisz dla utrzymania formy bo skoro w tym wszystkim masz energię na przesadzanie bukszpanów już w lutym... to poziom energii musi być wysoki .
Babo daj se na wstrzymanie, choć te 2-3tyg . Ogarnij dom, wyśpij się trochę, zostaw energię na potem .

ekipy niedługo ci się zwiną i będzie gites. Oczywiście czekam na zdjęcia i kibicuję .
przed nami też budowa domu i prawdopodobnie szybciej niż zakładaliśmy... a ja już próbuję kawałek ogrodu zagospodarować... choć nadal czekam na ziemię, jej rozłożenie [jakieś 7 wywrotek po 15m3!] i żeby móc drzewka i krzewy posadzić jesienią... tez mnie nosi i pewnie też będę marudzić
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
popcorn 10:46, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Po prostu nie chcę patrzeć na to bagno... Im szybciej zacznę tym szybciej ogarnę... Chyba?
To widok z młodej pokoju póki co. Pracuję tutaj bo młoda ma biurko huehue



Góra śmieci zniknęła, hura! Jedno mniej do załatwienia na liście. Musze tam posprzątać. dostałam tez oficjalny kosz na śmieci i worki do segregacji
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 12:22, 20 lut 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola spotkanie u Danusi na 10 lecie ma być najpewniej pierwszy weekend lipca.
Gruszka_na_w... 13:50, 20 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
popcorn napisał(a)
Po prostu nie chcę patrzeć na to bagno... Im szybciej zacznę tym szybciej ogarnę... Chyba?
To widok z młodej pokoju póki co. Pracuję tutaj bo młoda ma biurko huehue



Te drzewka w tle wyglądają świetnie. Kiedy na dole będzie zielono cudowny to będzie widok.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies