Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 15:29, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog dzięki! Może, może? Super byłoby zobaczyć Was i te cuda Danusine!

Hania no ładnie tu jest, tam gdzie się kończy błoto kończy się moja działka haha. Może kiedyś mnie będzie stać żeby dokupić ten pasek z drzewami...

dzięki bogu czwartek się kończy, mam ochotę chociaż na weekend... wolny od robotników i pracy. Za chwile jak skończę jadę po zawiasy do furtki bo ktoś ukradł i obejmy do plotu i jakieś śruby...
____________________
Mój nowy ogródek
mirkaka 16:05, 20 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
popcorn napisał(a)
Po prostu nie chcę patrzeć na to bagno... Im szybciej zacznę tym szybciej ogarnę... Chyba?
To widok z młodej pokoju póki co. Pracuję tutaj bo młoda ma biurko huehue



Góra śmieci zniknęła, hura! Jedno mniej do załatwienia na liście. Musze tam posprzątać. dostałam tez oficjalny kosz na śmieci i worki do segregacji


Będzie tu ogrodzenie?
Straszne, dlaczego po budowlańcach zawsze takie pobojowisko musi zostać
Czasami wydaje mi się że budowlańcy to jakiś inny rodzaj ludzki
Drzewka dają nadzieję na piękną wiosnę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
popcorn 17:26, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie będzie ogrodzenia. Bo bym się czuła jak w klatce, za wąska działka. Pozdro z klejenia listew haha

____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 17:40, 20 lut 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
popcorn napisał(a)
Mirka, ciepło jest. Ziemia jak na wiosnę. Mam nadzieję że nie zmarnuję, niby czemu... Jak będą mrozy to opatulę i tyle?
Pozdrawiam!

Ania dzięki pozdrawiam!

Karola będzie na ciebie jak by co Przesadziłam dziś 7 bukszpanów i rozchodniki.
Ps.Młoda wykapana mamusia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
BKosimkArt 18:40, 20 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Dobrze widzieć uśmiechnięte buzie w tym wirze i nerwach jednak jest też zabawa i szczęście tak trzymać!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
deszczowymaj 18:48, 20 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Oooo Cześć Karolcia jak miło Ciem zobaczyć Super zdjęcie ..same uśmiechnięte buzie

Córa faktycznie do Ciebie bardzo podobna a Ty chyba do mnie ? nos mam podobny
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Konieczki 19:08, 20 lut 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Karola a na jakim kleju kleiliscie te listwy?

Cudna ekipa, ale faktycznie mloda cala mama.

Jak juz sadzisz to super, ja tez juz przesadzalam (raczej pan Maz ze szwagrem) 5 poteznych grabow bo nam sie w przeszlosci cos omsklo
____________________
Zielonym do góry... :)
popcorn 19:59, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe
Ciepło jest. Zaraz idę posadzić pozostałe dwa buksy. Wpadłam do sklepu po jakieś łączniki do ogrodzenia i oczywiście ich nie mają. Kupiłam ziemię w workach za to. Ile weszło do auta, jakiś gość mi spakował jupi. Poukładałam na palecie niech czeka.

Adam pokończył panele, parę listew na kleju uniwersalnym w tubie do pistoletu z casto, do drewna i metalu. Potrzebuję trochę wolnego czasu, bym podgoniła z różnymi rzeczami. No ale póki co się nie zanosi.

Niemniej jednak padam na twarz. Dziś w sklepie przeleciało mi w głowie że przydałaby się taka gazetka reklamowa leżąca przy kasie. Lokalne kontakty itp.
Przyjeżdżam do domu otwieram plecak a tam cały stos tych gazetek... Zgarnęłam wszystkie zupełnie nie myśląc o tym co robię. Strach się bać co w pracy odwalę albo co przeoczę...
Oglądamy film z młodą, za ścianą elektryk wiesza lampy montuje gniazdka. Znowu trochę będzie zrobione i mniej pudełek
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 20:06, 20 lut 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Karolciu, nie gorączkuj się już. Mieszkasz, staraj się żyć na bieżąco. Powoli ogarniesz bałagan, i z każdym dniem nerwy się uspokoją. Herbatka z melisy przed snem, przyda się jak nic!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 21:03, 20 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Haniu dziękuję! Powoli coraz spokojniej. I nawet śpię w nocy. Luksus niedoceniany... Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies