Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 20:37, 17 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Złożyłam kolejny regał magazynowy. Spiżarnia napełniona zapasami na koronawirusa


Ułożyłam też Bolesławiec w witrynie. Brak drzwiczek, chciałam jedne żeby coś było widać, dostałam parę (dwoje). Zdjęłam i pewnie założę z powrotem bo pojedynczych mi nikt nie zrobi. A szczerze mówiąc to mi się odechciało tego wszystkiego.



W planach przesadzić maliny. Pilnie zanim ruszą. I ponosić ziemię w wiaderkach bo nie mam taczki i zrobić rabatę na zioła przy tarasie.

Pozdrawiam Was
____________________
Mój nowy ogródek
greg66 20:41, 17 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4547
Dobrze, że wszystko do przodu u Ciebie leci
Teraz pora na kibicowanie ogrodowe
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Magara 22:36, 17 mar 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Karola, zaglądam, obserwuję, kibicuję, w kwestiach ogrodowych się nie wypowiadam, bo ja z tych co się uczą dopiero
Ale z tym odkurzaczem Twoim to się pogubiłam - szukasz jeszcze czy już masz wybrany/zaklepany?
Bo jak coś to mam typ sprawdzony, użytkuję sztuk dwa, i w mieście i na działce i sobie chwalę - jak coś to mogę namiary podesłać
Z odkurzaczami to podobno problem jakiś jest, że nie można już tych z większą mocą sprzedawać/produkować??? info zasłyszane, plotkarskie, nie sprawdzone
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Bog 23:13, 17 mar 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Tak jest ograniczenie mocy dla odkurzaczy.
W moim właśnie padł silnik M bedzie naprawial bo o tej mocy odkurzaczy nie ma w sprzedazy.
popcorn 06:06, 18 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bez sensu, niby dlaczego?

Odkurzacz dostanę w prezencie już jest w drodze. Zaczęłam się zastanawiać nad wyborem i okazało się że rodzina nie miała pomysłu na prezent i stwierdziła że odkurzacz to akurat to. Zobaczymy.

Środa. Czas zasuwa. Ma być ładnie dziś i jutro a potem ochłodzenie niestety.

Zamówiłam podkłady kolejowe. 20 zł sztuka. Idealne żeby umocnić skarpę i wyrównać ziemię. Nie mogę się doczekać


Miłego dnia dziewczyny i chłopaki i dziękuję!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 07:58, 18 mar 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ekologia zmniejszyła moc odkurzaczy domowych

Odkurzacze przemysłowe nadal mocne.


Koniecznie kup taczki. W ogrodzie bez nich nie da się pracować... Zresztą to wiesz.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Sonka 08:03, 18 mar 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
Nie wiem, czy dobrze zrobilas z tymi podkladami kolejowymi, ja się ich pozbyłam. Są nasączone takimi świnstwami i są bardzo rakotwórcze. Poczytaj, mam koleżanke naukowca, biologa, ekolożkę, to się nasłuchałam.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 08:23, 18 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Potrzebuję taczki, może dzisiaj? Muszę się wybrać po zawiasy od bramki, za cholerę nie mogę ich namierzyć. Zamówiłabym w necie gdybym nie chciała oddać takich samych ale za dużych (bo od bramy). Heh.

Podkłady... chcę bo tanie i musze jakoś rozwiązać to miejsce przede wszystkim:

____________________
Mój nowy ogródek
Katte 09:05, 18 mar 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
popcorn napisał(a)
Potrzebuję taczki, może dzisiaj? Muszę się wybrać po zawiasy od bramki, za cholerę nie mogę ich namierzyć. Zamówiłabym w necie gdybym nie chciała oddać takich samych ale za dużych (bo od bramy). Heh.

Podkłady... chcę bo tanie i musze jakoś rozwiązać to miejsce przede wszystkim:




Murek gabionowy z kamieni , podkłady ja też wyrzuciłam , jezeli to zacieniona strona to ok , na słońcu wyłazi z nich smoła i jakiś inny szit. I śmierdzi
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 09:09, 18 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cień. Północny zachód plus osłonięty od sąsiada kawałek. Na gabiony i murki i fundamenty trzeba mieć kasę heh
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies