Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Dorii 21:54, 19 mar 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Piękna taczusia.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
yolka 23:02, 19 mar 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Lubię niebieski
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bog 06:38, 20 mar 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Taczka taka ładna że szkoda ja używać.
popcorn 06:52, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe dzień dobry Wam
Już jest porysowana od kostki taczka to potrzebna rzecz.
Piątek, jupi! Wprawdzie będzie padać i słonka brak, ale porobię coś w domu. Reszta listew i strych i noszenie ziemi żeby zrobić rabatę na zioła
Ale póki co praca!

Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 07:59, 20 mar 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2252
Taczka porządna, ja to mam dwie taczki, przydatne szczególnie przy przesadzaniu.
Działasz i fajnie, czego sama nie zrobisz, tego nie będzie ale może w końcu znajdzie się ktoś miejscowy do pomocy przy ciężkich pracach.
Ciekawa jestem Karola jak rodzicom podoba się Twój dom, jak mama, na pewno jest dumna z Ciebie i tego jak świetnie sobie poradziłaś z budową w tak krótkim czasie.
Ty masz skarpę i masz problem, ja nie mam ale zawsze bardzo mi się podobały takie tereny nierówne, pagórkowate, górzyste, chciałbym mieć.U nad płasko.
Fajny i prosty pomysł z tymi gabionami podała Konieczki, a kamienie masz gratisowo jak widzę.Powodzenia zdrowia i radości z posiadania swego kąta.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
popcorn 08:28, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysia dzięki! W sumie w dobrym momencie wydałam wszystkie pieniądze które miałam i których nie miałam buahahaha bo inflacja szaleje euro po 4,8 masakra...
Mam nadzieję że w pracy nam nie poobniżają pensji bo chodzą takie słuchy... co jak co ale liczę teraz na comiesięczną wypłatę mało stabilnie się czuję z pustym kontem w banku :/
No ale...

Czekam na gościa z koparką, długo już czekam, zła jestem na siebie bo czekam na tego co zawsze a mogłam wziąć kogokolwiek i byłoby to już zrobione :/ teraz tyle już czekam i tyle wiadomości napisałam że głupio zrezygnować :/ heh


chciałam działkę na górce, chciałam nie patrzeć sąsiadom w okna, chciałam nie być otoczona przez inne budynki, chciałam kawałek widoku, mam

Wyskoczyłam właśnie z domu, dwie działki niżej rolnik orze pole. Wstąpi do mnie hehe Poproszę o przeoranie kawałka pod płotem i w warzywniku żebym mogła zacząć sadzić Ale fajnie!!!

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 09:24, 20 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Karola. Ja tradycyjnie podglądam i podczytuje u Ciebie. U Nas w tym roku większe ogrodowe plany dają w łeb. Ja mam etat ścięty do 1/4 - pracuje w branży turystycznej. A u Męża lada dzień huta staje. Masakra z tym wszystkim. Oby zdrowie było bo ciężko będzie.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 09:29, 20 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Zapomniałam napisać- dziewczyny piszą że są fajne ceny palisad w Radomiu. To prawda Radom jest zagłębiem wyrobów betonowych. Rzeczy można za połowę ceny kupić. A drugi gatunek prawie za darmo. Ja mam kostkę położona przed domem zanim dom był rozbudowany. To jakiej 5 lat temu . Po 10zl kupowalismy - drugi gatunek. Teraz chciałam palisada kupić po 4zl za sztukę o wymiarach 10x10x60. Na rabatke pod okno do kuchni. Ale niewiem jak to będzie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 10:10, 20 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Trzymam kciuki. Musi wszystko wrócić do normy bo jak żyć inaczej???

Wow co za cena! Ja kupowałam po 42 i myślałam że to niezła cena Ale u nas nie ma opcji żeby kupić drugi gatunek...

Trzymam kciuki musi być dobrze!!!!

Jej! 20 zł i ile kopania z głowy!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Sonka 11:12, 20 mar 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2252
Z tego co widzę, to jest kultywator, nie pług.Fajnie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies