Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Basilikum 17:12, 22 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Fajnie jak tak duzo sie dzieje na kiedy planujesz zamieszkac w nowym domu??

Grzybki super
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anna_t 17:46, 22 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ale czad! Też bym się pobudowala jeszcze raz
Pomysł nad wylewką anhydrytowa i taka abyś płytek nie musiała kłaść. Parę tysięcy w kieszeni A ładna jednolita podłoga wszędzie
Kibicuje!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
jolanka 18:48, 22 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ja mam właśnie anhydrytowymi. Cieńsza warstwa, lepsze przewodnictwo cieplne przy podłogówkę i bardzo szybko można kłaść płytki. Nie trzeba tyle czekać na wyschnięcie ile przy tej normalnej. Poza tym równiutko jak na stolnicy. Pomyśl
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
popcorn 21:24, 22 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Dziewczyny. Jak się uda to przeprowadzka na święta i do nowej szkoły od drugiego półrocza. Tylko to mnie trzyma tak naprawdę. Też się cieszę. Bardzo!

Dziękuję za cynk, muszę poczytać i obejrzeć te podłogi. Czy można je zostawić i nic się nie dzieje z taką wylewką? Kuchnia, łazienka?

Jutro akcja szambo stresuję się bo sąsiadom się nie podoba że przed domem przy asfalcie. A niby gdzie? Po co mi ma szambiarka jeździć potem po działce? Wszystko zgodnie z projektem, kierbud każe mi się nie martwić.

Mam nadzieję że przyłącza pójdą z płatka. Cieszę się z tej ekipy ten chłopak jest super rewelacja wszystko ogarnia! Dzwoni tłumaczy informuje pyta o zgodę na pomysły. Cieszę się że na takiego trafiłam, niebo a ziemia w porównaniu z poprzednim. Na kolację borowiki z indykiem i makaronem w sosie serowym. Za chwilę weekend jupi

____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 21:47, 22 sie 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Karola ja według WZ mam szambo 2 m. od granicy z sąsiadem i 4 od drogi powiatowej też asfaltowa. Masz warunki zabudowy adaptację projektu i tego się trzymaj.Pilnuj tylko odległości bo potem geodeta na mapkę do odbioru nanosi.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 08:31, 23 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirka dzięki. Mój wykonawca kupił wszystkie rury zawory peszle i kopią tam teraz... stresuję się mam nadzieję wszystko pójdzie dobrze...

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 09:52, 23 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
popcorn napisał(a)
Dziękuję




ale fajne, ładne grzybki.
Oj jesienią coraz bardziej powiewa.
pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anna_t 10:13, 23 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
anhydryt to materiał ale ja dodatkowo poszłabym w wypolerowanie tej podłogi zeby wogóle płytek nie kłaść
a co do szamba to chyba standard że robi sie je już jak najblizej wjazdu, sasiedzi starej daty moze najlepiej jak jest w podjeżdzie, kupić wtedy trzeba takie ze specjalną płytą najezdną zamiast zwykłej i masz kominek na równi w podjeździe czyli nie kombinujesz potem jak go roslinami zakryć
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
popcorn 10:23, 23 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niestety winter is coming! no ale bedzie snowboard a w międzyczasie wydam całą swoją i pożyczoną kasę hehehe i może będziemy w stanie się wprowadzić

a póki co praca, potem druga praca i weekend jupi! Dziecko ma ostatni dzień w stadninie i tydzień wolnego w domu pobudzi się trochę posprząta swój pokój i szkoła! Ech... czas leci ekspresem!!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:16, 23 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziura wykopana auto z szambem złapało gumę i faceci się spóźnią... jak będą super późno to koparki już nie będzie i będę musiała gościa ściągać ponownie i płacić jeszcze raz heh No cóż. Może dojadą. Mają HDS i włożą szambo do dziury ale trzeba je zakopać i ręcznie tego nikt robił nie będzie a na pewno nie za darmo... potrzebuję urlopu. Pilnie.
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies