Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 10:53, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No pewnie, zapraszam!

Też się boję, że nasza złotówka bedzie nic nie warta, muszę przedłużyć ważność paszportu i normalnie zrobię to jutro...
i dokładnie do tego to prowadzi, do ograniczenia swobód, po kawałku...
ten gość z seicento dostał wyrok... a to oni w jego wjechali... to jest jakaś masakra!
I na razie to nie dotyczy mie czy Ciebie, ale może! I to za momencik!


Też sprawdzam skład produktów, a kupuję tylko podstawowe raczej, bo gotujemy. I ogródek z warzywami jst nie do przecenienia!

buziole!
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 10:56, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Jeżówki od Asi nie-dziękuję!!!
Wiosną je przenoszę na nową słoneczną rabatę bylinową. Jak tylko zwalczę darń i przekopię z obornikiem.





Karolcia ta ostatnia to Raspberry Truffle piękna będzie zobaczysz
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 11:07, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jupi Moja pierwsza odmianowa Bo mam same siewki zwykłe póki co buahahaha
ta pierwsza od Ciebie jest taka fajna niziutka, bedzie na przód rabaty, też mi się podoba rozcapierzona taka. Nie-dziękuję!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Anda 11:14, 15 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Karola, jesteś Wielka Pozdrawiam Cię i inne babki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magda70 11:16, 15 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Anda napisał(a)
Karola, jesteś Wielka Pozdrawiam Cię i inne babki


My ciebie też!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 11:18, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Buziam Was Baby moje!!!

Tadaaaam!
Chyba zaczynają nieść

____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 11:20, 15 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Magara napisał(a)

Dawno u Karoli nic nie pisałam, bo leci Dziewczę jak burza tak, że nie sposób nadążyć
Ale Magdę muszę poprzeć





leci to dziewczę, że ho ho....
Już kiedyś pisalam, że to dla mnie fajny początek dnia być tu i czytać.
Aż się boję tego momentu gdy ona przestanie pisać...

Karola groszek mogę jeszcze wysiać?
Druga tura salaty czeka na pikowanie i się zastanawiam co jeszcze. Kuszą mnie te kalafiory...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
deszczowymaj 11:22, 15 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magda70 napisał(a)


My ciebie też!


Prawda to
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
popcorn 11:25, 15 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia nie, groszek Ci zakwitnie jak bedzie miał 10 cm i będzie miał 1 strąk, szkoda nasion. Musi mieć krótki dzień żeby wystartować.

Kalafiory siej! Takie fioletowe, brokuły, brokuł gałązkowy, właśnie mi przyszły nasiona brokuła chińskiego typu raba. Zobaczymy cioto
Moje siewki w gruncie mają liścienie póki co i 1 cm, siane tydzień temu
Fasolkę jeszcze możesz wysiać, szparagową.

Będę pisać póki mam ogródek A się nie zanosi żebym go nie miała, póki co. Jak młoda pójdzie na studia to się zobaczy, może zmienię kraj zamieszkania i pewnie ogródka mieć nie będę. Ale to jeszcze 5 lat. Jeszcze Was zanudze opowieściami o jajkach i kalafiorach buahahaha

Asia cmok!
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 12:08, 15 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38927
uziemiona napisał(a)




Nie mogę pojąć, krótkowzroczności ludzi. Mówienie, że unia nic mi ni daje, to jakas hipokryzja albo brak świadomości.
I nie chodzi o puszkę coli. Pamiętam jak rodzina zajmowała kolejki i wystawała nocą, by kupić mięso i wszystko. Kartki na buty .. i potem chodzenie w przyciasnych butach. Jak ja wystawalam w kolejkach.
Ale nie o to chodzi.
Dla mnie największym zagrożeniem jest ograniczenie praw i swobód obywatela. Żeby nie było, że potraktują cię jak kierowcę, który zajechał drogę kolumnie, że po wybrykach byłego marszałkach w agencji wprowadzają zapis, że obcowanie z osobą poniżej 15 roku jest ok, a ciekawe jak spotka to nasze dzieci, a ścisla współpraca z Kościołem to ochrona pedofilów w sutannach. I mówienie, że to nie ksiądz jest winny, tylko dzieci.
I cenzura.
I że za chwilę nigdzie nie wyjedziemy, bo nas nie wypuszczą albo nie będzie nas stać, a będziemy chodzić z milionami w reklamowkach.

Karola! Niech moc będzie z Tobą i udzieli się innym babkom.

Podziwiam.
A teraz idę pielić.



To chyba do mnie
I nie, nie mam krótkowzroczności. W ogóle oczy jeszcze sprawne mam
Unia mi osobiście nic nie dała. I tyle. Więc nazywanie mnie hipokrytką trochę krzywdzące. Szczególnie, że się nie znamy osobiście.
I już pisałam, że przeciw uni jakoś specjalnie nie jestem. Lepiej się jednoczyć niż dzielić. Tylko niech nie robią wszystkich na jedną modłę.

A brak kolejek w sklepach to też duuużo przed unią jednak

Co do zagrożeń, o których piszesz... też z unią nic wspólnego nie mają.
To już nasz rząd 'kochany' teraźniejszy. A tu.... tu już zgadzam się z tym co napisałaś w 100%.

Nienawidzę polityki. A zawsze się wmieszam w jakąś dyskusję...
Sorry Karola!!! To już na serio ostatni mój taki post! Obiecuję!
I wiesz, że nawet jak mamy ciut inne zdanie na ten temat, to ja ciągle Cię podziwiam?!?! Bo jesteś babka terminator

I nawet jak mnie ktoś wezwie teraz do tablicy, to nie odpowiem

Wolę o Twoich pięknych nowych jeżówkach! Ta ostatnia szczególnie do mnie przemawia

Buziak!









____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies