Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Dorii 16:06, 09 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Teraz też bym brała :-\
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 16:17, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Człowiek uczy się na błędach. Ale trawnik masz wypasiony? I wszystko ładnie rośnie? Czy nie?
to moja kolejna działka i dom i może teraz popełnię mniej błędów...

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 18:41, 09 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Trawnik wypasiony, zdecydowanie nie. To chwastowisko, trawa w mniejszości, głównie koniczyna. Ale poza trawą wrzosami i kilkoma Serbami stojącymi w kałuży, wszystko świetnie rośnie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 20:08, 09 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No widzisz i będzie tylko lepiej!
Jesteśmy tu na forum, uczymy się i wspieramy radą. Będzie pięknie!!!

U nas nadal leje. Martwię się.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:15, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie baterie polecacie, jakiej firmy? Chciałabym może powoli coś kupować. Zestawy prysznicowy, wannowy, do 2 umywalek, do bidetu? Help? Chętnie jedna firma jedna seria, podtynkowe?

Łazienka. Uwagi? Deszczownica będzie na krótkiej ścianie nie umiem tego zrobić w tym programie niestety. reszta chyba tak? Wejście do łazienki na wprost umywalki. W oryginalnym projekcie WC i umywalka są zamienione miejscami.

____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:11, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kurde.

____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 18:16, 10 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A mi sie podobaja te ogromne okna Moje marzenie
____________________
Zapraszam na kawe
Dorii 18:25, 10 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Nie za mało tam miejsca przy bidecie i kibelku? Wannę chcesz taką zaokrągloną? Miałaś taką/ leżałaś w takiej? Radzę się przymierzyć.
Lepszy byłby zwykły plan byle w skali i z wymiarami.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 19:31, 10 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Okna będą git. Od południa. Będzie cieplutko lubię cieplutko

Właśnie myślę jak to pomieścić. Skala i wymiary są zachowane nie jest tak zbytnio przestrzennie wannę mam i tu i poprzednio okrągłą na dole, ta wydaje mi się całkiem normalna???

Wydaje mi się że jednak zostanie przy wersji z projektu tj umywalka w miejscu bidetu i WC i odwrotnie. Logiczniej rozmieszczone. Choć z drugiej strony nie chciałam mieć WC na wprost wejścia hmmm... Tak jak jest otwierało by się drzwi do środka i w lewo w ten sposób że osoba na sedesie nie byłaby widoczna od razu... Hmmm
____________________
Mój nowy ogródek
Anda 19:38, 10 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Witam się u Ciebie
Rozmieszczenie w łazience masz takie samo jak u mnie, tylko ja nie mam bidetu. Zamiast bidetu mam murek tak na 1,2m wysoki, tak że po wejściu do łazienki nie widać kibelka.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies