Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 12:10, 02 lip 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Może nie teraz bo lato ale we wrześnie czy październiku bym przesadzała
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 12:29, 02 lip 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Teraz to na pewno nie. Nie mam nawet jak wejść ze sprzętem do buszu, w którym utknął biedaczek Widać go wiosną do czasu aż byliny wokół nie ruszą Nie wiem co za zaćmienie mnie naszło gdy go tam sadzałam Ale może przygotuje mu przynajmniej miejscówkę obok pozostałych krewniaków.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
popcorn 13:18, 02 lip 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No pewnie
____________________
Mój nowy ogródek
Martka 15:22, 15 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Karola, Shirasawy piękny, w tym roku dużo słońca. Yenna zrobiła swojemu super zacienienie. Zawsze u Ciebie się dzieje, a tu ciiiisza, pewnie korzystasz z lata w pięknych miejscach. Pozdrawiam!
hankaandrus_44 18:13, 15 lip 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Jak u Ciebie z burzami, nie zalewa? Bo ponoć w Waszej okolicy armagedon!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
edi75 18:48, 15 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2050
Karola to by chyba na urlopie
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
popcorn 12:02, 18 lip 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Urlop super, Kaszuby są piękne

Burze przychodzą i odchodzą, po nocy z trzema ubezpieczyłam dom. Nie przeciwko złodziejstwu bo nie ma tu co kraść, głównie przeciwko zdarzeniom losowym, zalaniom, wichurom plus OC. Jakby dachówki od nas coś zniszczyły u sąsiada...

Wszystko rośnie jak na drożdżach, głównie chwasty

Ko lejne kilka krzaków borówek padło, muszę i'm zapewnić zero konkurencji, żeby mogły rosnąć zamiast walczyć o przetrwanie...

Pomidory w szklarni rewelacja,w przyszłym sezonie zaplanuję sadzenie tam lepiej. Kształt chyba nie jest najlepszy bo muszę się nagimnastykowac żeby wszystko podlać plus żeby jedno nie zamieniało drugiego... Chyba standardowe tunele są lepiej pomyślane...

Kurczaczki będziemy mieli za dwa tygodnie, zastanawiam się czy w ogóle jeszcze gdzieś pojadę na wakacje skoro sobie ściągam sama kłopoty na głowę...
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:23, 29 lip 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Macie pomysł co poprawić/przesadzić/wyrzucić/zastąpić czymś, żeby to jakoś wyglądało?



a może ta rabata jest za duża? ale jak zmniejszyć? no i kawałek trawnika tu byłaby utrapieniem...

Jak przetrzebię werbenę może będzie lepiej wyglądać, bo póki co nic nie widać i ten busz mnie wkurza...

____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 11:56, 29 lip 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Jak ci za duża to daj może jeszcze graby na tle żywopłotu.
Ale co ci w tej rabacie nie pasuje?

A gdzie na Kaszubach byłaś?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 12:24, 29 lip 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Swornegacie i okolice, koffam

Nie chcę dodawać już więcej drzew, magnolia jak urośnie i te 3 fastigiaty to pewnie wszystko pod spodem padnie

Wyrwę werbeny większośc, zostawiając kępki tu i tam. Ale co jeszcze mogę zrobić żeby uspokoić towarzystwo?

Busz jest za duży, wszystko na wszystkim, wejść się nie da, wygląda jak kłębowisko zielska z werbeną z wierzchu
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies