Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

deszczowymaj 12:30, 18 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiulka ranny ptaszku Brawo za kijki ..zuch dziewczyna

wiesz ..ja dużo chodzę ..na własnych nogach nie lubie wozić tyłka ..czasami wiadomo trzeba ,ale zazwyczaj wypuszczam się pieszo
Ale teraz mam zamiar wziąć się za bieganie ..ponownie ..ponieważ będę miała kompana , córunię moją razem raźniej
Najwyższa pora ujędrnić to i owo

ps.też myślałam, że jesteś młodsza coś tak blisko mnie a tu proszę ..już pyskować Ci nie mogę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 12:32, 18 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)

Zaczynam żałować, że pracuję w domu staram się zmotywować, żeby wrócić do biegania. Bardzo lubię biegać zimą, ale w tym roku chyba jest za ciepło.

Ja też bardzo lubię biegać, niestety mój kręgosłup nie... Swego czasu planowałam półmaraton i całkiem porządnie do niego trenowałam. No nie dałam rady... To chociaż te kijki

Zakrecona napisał(a)
Pomijam wstawanie, ale te kijki o świcie, szacuneczek

Najtrudniej było zacząć, jak ze wszystkim. A potem wytrwać Okazało się to wcale nietrudne, a że bywam uparta jak rzadko, to jestem dobrej myśli


inka74 napisał(a)
Szurnięta Asia to ty nie jesteś. Absolutnie nie. Jak masz taką możliwość to super że wykorzystujesz czas do pracy na kijki. Ja mam 17 km do roboty. Kiedyś 3 razy w tygodniu jeździłam do pracy na rowerze ale zrobili mi trasę szybkiego ruchu, pozmieniali drogi i na odcinku ok. 6 km jazda rowerem jest walką o życie. Przestałam jeździć bo 2 razy skończyłoby się wypadkiem. Zresztą zero przyjemności i zdrowia jazda wśród spalin. Zazdroszczę więc, że masz taką opcję na kijki. Zawsze to odrobina więcej ruchu. Ja po pracy to już siły nie mam na to.

No ja też po pracy jestem dętka, poza tym 3 x w tyg. mam zajęte popołudnia do oporu, więc wyszło mi, że to chodzenie do pracy ma jak najbardziej sens . W weekendy robię sobie długie chodzenie, tak 1,5 - 2h. Teraz szybki zmrok nie ułatwia sprawy, ale daję radę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:41, 18 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April, Jolanka - ja myślę, że tego Waszego lasu to wszyscy tu zazdrościmy do bólu...
Cały czas musimy podejmować jakieś decyzje i ponosić ich konsekwencje, taki life , ważne by mieć to wewnętrzne przekonanie, że to jest dobre dla nas i naszych bliskich. I wtedy jest to poczucie spokoju i szczęścia , a o to się rozchodzi przecież Wy to macie, lucky you
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 12:50, 18 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ewa - zawsze będę od kogoś starsza i od kogoś młodsza W ogóle się tym nie przejmuję. Czasem tylko ze zdziwieniem stwierdzam, ze mi się kostium pod oczami trochę zmarszczył

April, Margerytka - no to imprezujemy na całego! W końcu pięćdziesiątka to taka lepsza trzydziestka, prawda?!

Asiul - a spróbuj mi tylko nie pyskować
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
greg66 13:00, 18 sty 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
galgAsia napisał(a)



Wiecie co, ja już po prostu słyszałam, jak skrzypię przy każdym ruchu...
Za 2 m-ce zmiana cyfry z przodu na 5, trochę za wcześnie na zniedołężnienie... A jednocześnie, jak widzę reklamę z miłymi paniami. co ćwiczą jogę, a na oko są starsze ode mnie o co najmniej dekadę - ogarnia mnie wstyd . I przyznam się - najbardziej w związku z wiekiem nie chcę doświadczyć niedołężności.


Asiu nie wierz reklamom, jejku młode dziewczę jesteś ale kolega lekarz zawsze mi powtarza, jak po 40-stce wstajesz rano i nic cię nie boli to lepiej idź do lekarza albo do zakładu pogrzebowego
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 13:03, 18 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Ewa

Asiul - a spróbuj mi tylko nie pyskować


Aj lov ju bejbe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Helen 13:17, 18 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Anda napisał(a)


Wow, myslalam, ze jestes co najmniej 10 lat mlodsza A tu prosze, nawet troszke starsza ode mnie

Asia, ja nawet Ci dawałam 15-18 lat mniej. Drugie zdanie, to samo co Ewa
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 13:26, 18 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
To moje pierwsze urodziny z 5 z przodu będziemy świętować w przyszłym roku .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 13:43, 18 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Hej, Dziewczyny, no to się dzisiaj zdziwiłam, a ja myślałam, że wszystkie Jesteście młodsze Brawo, tak trzymać!!!!)D
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 14:07, 18 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Grześ - no panie w tej reklamie wyglądają fajnie, też bym tak chciała

Asiul - cmok

Helen - czyżbym się tak dziecinnie zachowywała?!

Mrokasia - no to imprezy non stop się zapowiadają

Agata - bo my tak mamy kiełbie we łbie , ten rocznik tak ma
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies