Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

antracyt 11:34, 28 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
No właśnie, moje ogórki też już wyglądają jak na koniec sezonu, chociaż niedawno zaczęły owocować.
Żniwa dookoła dobiegają końca. Nie lubię tego momentu. Jakoś na chwilę robi mi się wtedy smutno.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 11:45, 28 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
Asiu u mnie deszczu nie brakowało a niektóre rośliny już jesiennych kolorów nabierają
dziwne to lat i wiosna to i dziwna jesień pewnie będzie
Nie da się ukryć, jesień ante portas... Dziwnie to brzmi pod koniec lipca
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 11:48, 28 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
No właśnie, moje ogórki też już wyglądają jak na koniec sezonu, chociaż niedawno zaczęły owocować.
Żniwa dookoła dobiegają końca. Nie lubię tego momentu. Jakoś na chwilę robi mi się wtedy smutno.
Ja to w ogóle nie mam poczucia, że jest lato... Tzn. jest gorąco, owszem, ale wiosną tez było. W robocie tyle roboty , że za własnymi kapciami nie nadążam. Urlop za 3 tygodnie... i że już po lecie...?!? Też mi się to wcale nie podoba, wcale a wcale...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 11:53, 28 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Asia na bieżąco podglądam postępy prac
próbuję się zmotywować ......narazie bez efektu

u mnie nastała fala upałów -dziś 31 stopni -dla mnie masakra
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 12:15, 28 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia na bieżąco podglądam postępy prac
próbuję się zmotywować ......narazie bez efektu

u mnie nastała fala upałów -dziś 31 stopni -dla mnie masakra
Buziaki
Madzia nic na siłę Ja też tak miałam i po prostu przeczekałam, a teraz nawet jestem zadowolona, że tak fajnie mi idzie.
U mnie niby "tylko" 27C, ale dla mnie to już o wiele za dużo. Czarne chmury nad głową i ani kropelki wody... Podobno od jutra ma być kilka chłodniejszych dni, oby...
Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zakrecona 15:08, 28 lip 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Asia, ale fajny kotek Ci się trafił

Pomidorki super, tez kiedyś planuję pod zadaszeniem. Marzy mi się szklarnia Ale to pieśń przyszłości.

Przy takiej pogodzie też mnie ogarnia niemoc i ta wizja jesieni... i krótkich dni
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
mrokasia 16:02, 28 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
galgAsia napisał(a)
Madzia nic na siłę Ja też tak miałam i po prostu przeczekałam, a teraz nawet jestem zadowolona, że tak fajnie mi idzie.
U mnie niby "tylko" 27C, ale dla mnie to już o wiele za dużo. Czarne chmury nad głową i ani kropelki wody... Podobno od jutra ma być kilka chłodniejszych dni, oby...
Buziaki


U mnie też dziś ukrop. A ponieważ pracuję z domu to zrobiłam sobie pół godzinki przerwy i chlupnęłam do basenu . Bajka .
Liczę na to ochłodzenie bo chciałabym trochę podziałać. Weny co prawda dalej za bardzo nie mam ale podchodzę do temu zadaniowo - w końcu muszę posadzić to co mam w doniczkach...

Trzymam kciuki za Twoje kloniki!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 07:48, 29 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
mrokasia napisał(a)


U mnie też dziś ukrop. A ponieważ pracuję z domu to zrobiłam sobie pół godzinki przerwy i chlupnęłam do basenu . Bajka .

Też dzisiaj pracuję zdalnie, ale takich wygód nie mam, foch normalnie
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 07:51, 29 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zakrecona napisał(a)
Asia, ale fajny kotek Ci się trafił

Pomidorki super, tez kiedyś planuję pod zadaszeniem. Marzy mi się szklarnia Ale to pieśń przyszłości.

Przy takiej pogodzie też mnie ogarnia niemoc i ta wizja jesieni... i krótkich dni
Magda, nawet dwa Z dnia na dzień czują się coraz bardziej pewnie i coraz bardziej rozrabiają. Dziś w nocy przechodziły samych siebie

Szklarnia to i mnie by się marzyła Ale to prawda, że pomidory lepiej wychodzą pod dachem. Nie lubią moknąć.

Może z tą przedwczesną jesienią nie będzie tak źle Może nie przyjdzie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:56, 29 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)


U mnie też dziś ukrop. A ponieważ pracuję z domu to zrobiłam sobie pół godzinki przerwy i chlupnęłam do basenu . Bajka .
Liczę na to ochłodzenie bo chciałabym trochę podziałać. Weny co prawda dalej za bardzo nie mam ale podchodzę do temu zadaniowo - w końcu muszę posadzić to co mam w doniczkach...

Trzymam kciuki za Twoje kloniki!
O nie, basenik...! Ja też tak chcem Że była bajka, nie trzeba mnie przekonywać
Dzisiaj już jest chłodniej. Myślę, że jutro też podziałam i skończę nasadzenia na płotowej. Podejście zadaniowo - rozumowe bardzo pochwalam i też praktykuję , czasem się nie da inaczej... Za kloniki proszę trzymać, bardzo jestem z nimi związana uczuciowo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies