Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

ajka 00:06, 29 lis 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4075
Ale żeś podziałała dużo w tym roku. Gratuluję i życzę dużo sił na rok następny. Piękne podsumowanie. To niesamowite jak zmienia się nasze podejście do ogrodu, do planowania nasadzeń, jak się go powoli uczymy i jak dużo radości z niego czerpiemy mimo tej ciężkiej harówki, bo trzeba przyznać, że praca w ogrodzie do łatwych i lekkich nie należy
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
MiluniaB 21:01, 03 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Martka, ale zrobiłaś super podsumowanie Bardzo dużo się u Ciebie działo. Teraz czekać, aż wszystko porządnie się rozrośnie. Przyszły sezon pokaże co jeszcze dopieścić.
Twój wątek z sezonu najbardziej kojarzy mi się z drzewami, różanką i walką o hacone

U mnie takiego porównania nie będzie, ale będą wspomnieniowe fotki podsumowujące sezon tylko nie wiem kiedy takie podsumowanie zrobić?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gardenarium 15:13, 15 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Martuś, jest już moja nowa książka w przedsprzedaży z 20% rabatem na hasło Warzywnik

https://www.lasksiazek.pl/pl/searchquery/danuta+m%C5%82o%C5%BAniak/1/desc/5?url=danuta,m%C5%82o%C5%BAniak

Zobacz też u mnie https://www.ogrodowisko.pl/watek/8495-ogrodowisko-ogrody-pokazowe-nasza-anglia?page=1151

Serdecznie zapraszam, napracowałam się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agatorek 22:14, 15 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Martuś, w końcu dotarłam do Twojego podsumowania. Jedno wielkie WOW i szacunek za zdzieranie darni .
Zmiany są spektakularne, a plany na przyszły rok (oranżeria i jej otoczenie) powodują, że już nie można się doczekać .
Ogrom pracy za Tobą i przed Tobą. Ale dotychczasowy efekt wykonanej pracy wynagradza Ci chyba wszelkie trudy.
Do tej pory pamiętam słowa Twojego szwagra „a miała już nie kopać” (parafrazuję).
Twoje wpisy zawsze poprawiały mi humor, niejednokrotnie parskałam śmiechem przed monitorem . Mam nadzieję na kolejny taki dobry, a może nawet lepszy, sezon w Twoim ogrodzie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 11:32, 25 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 13:11, 26 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Drogie Dziewczyny, droga Danusiu, dziękuję Wam za komentarze "posezonowe", niezmiernie miło mi było je czytać. Ogród to inna jakość życia, ogród to - bez dwóch zdań - stan bycia! W tak doborowym towarzystwie jakie tworzymy na forum - bycie w ogrodzie jest znacznie ciekawsze! ❤️

U mnie cudowne Boże Narodzenie, bezpieczna przestrzeń, kiedy bliscy są blisko, a nieobecni - tak mocno w sercach, kiedy nie nagli nas nic i nikt. W ten piękny czas ślę Wam życzenia spokoju i radości. Wszak powodów do radości tak wiele... Doceniania tego co mamy - nam wszystkim życzę. Do życzeń dołączam kilka białych widoków z ogrodu. Sikorki dziś jeszcze nie zaglądały, czekamy na nie






Martka 13:11, 26 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Martka 13:34, 26 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
olciamanolcia 14:04, 26 gru 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7209
Pięknie. Wesołych Świat
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:06, 26 gru 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Cudna zima!
Czym kusisz sikorki?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies