Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Juzia 23:01, 14 sty 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Ojoj.
Znów będzie co podglądać

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Martka 23:45, 14 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Juziu! Hej! Podglądać to proszę bardzo, aby nie podsłuchiwać
Magara 00:08, 15 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Martka, dotarłam i do Twojego wątku... I ta oranżeria głos mi odebrała... A to się rzadko zdarza Trzeba znaleźć czas żeby całość obejrzeć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
MiluniaB 07:52, 15 sty 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Martka jestem pod wrażeniem oranżerii. Bardzo mi się podoba i szybko uwinęli się z robotą. Ogromne WOW
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
jolanka 09:03, 15 sty 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Podziwiam oranżerię, zazdrość wyprosiłam za drzwi
Pięknie będzie, ciekawa jestem jak sprawdzi się „kozowe” ogrzewanie. Czy ta oranżeria ma uchylne jakieś okienka?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 09:28, 15 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Martka napisał(a)


Haniu, dziękuję widzisz, przybędzie też nowych rabat Nie pokazałam jeszcze jednej strony, ta będzie najbardziej "dzika", ptasi raj, tu dojdzie trochę tawuł, bez czarny jakaś odmiana o wąskim pokroju, tu krzewy i kwiecie dobieram pod kątem ptactwa. Będą też wysiewające się gatunki kwiatów. Tego zakątka jestem bardzo ciekawa (rabata powstaje po lewej stronie i w głębi w kierunku ogrodzenia). Trawnika będzie bardzo mało. Co także cieszy!



Nad posadowieniem tego "pawiloniku" dużo wcześniej myślałam. Jest idealnie. W tym miejscu będzie najbardziej przytulnie, blisko domu i tarasu (a komunikacja też jest ważna) i nie dotrze tu cień, który rzuca budynek gospodarczy sąsiada obok. Plus tworzą się w ogrodzie "zakątki", o to też mi chodziło.


Wszystko super przemyślane masz. Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam ten etap twórczy.
Pomysł z dziką rabatą bardzo mi się podoba. Będzie się u Ciebie działo w najbliższym czasie i czuję, że efekt końcowy(jeżeli w ogrodzie można go uzyskać) zachwyci
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:06, 15 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Mgdusko, to aparat tak szaleje. Aż tak dużo miejsca nie ma. 3,8x3,8. Chcę tam kozę, stół z krzesłami (w mojej rodzinie stół jest wielbiony i siedzenie przy nim także) fotel lub szezlong i ... już miejsca niewiele. Wszystko wybrukuję, bo już widzę podkopujące się zwierzątka w pogoni za ciepłą kryjówką. Uprawy będą w donicach, czasowo, podczas wyjazdów pewnie wyjadą na zewnątrz, by uniknąć zagotowania, więc jakaś mobilna opcja raczej, wózek może nawet z donicami? Opcja rekreacyjna tu przeważyła.


Dokładnie na tyle ją wyceniłam na oko Mój trawnik ma mniej więcej tyle na szerokość, więc jak dla mnie to mnóstwo miejsca
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 15:30, 15 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Boska ta szklarenka Mnie samej byłoby szkoda używać takiej tylko na relaks, przyznaję Jednak fajne będziesz z niej miała widoki, omiatanie będzie rewelacyjne.
Nowa rabata dla ptaków zapowiada się bardzo ciekawie. Lubię styl naturalistyczny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 15:31, 15 sty 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Martka napisał(a)
Juziu! Hej! Podglądać to proszę bardzo, aby nie podsłuchiwać


Nieee. Ja nie z tych.
Mnie nie interesuje co ludzie gadają


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 18:20, 15 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Ja to chyba nawet bardziej niż posadzki jestem tej dzikiej rabaty ciekawa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies