Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

olciamanolcia 16:26, 10 sty 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7083
Martka napisał(a)


Justyna, dobry, ale dla cierpliwych Jednak sadząc trawy na wiosnę można już przeżyć dany sezon wspólnie z nimi Oprócz nieboraczek hakonechloa marca, których straciłam wiele, wszystkie inne trawy przyjęły się i świetnie przyrosły. Dlatego uważam, że sadzenie traw na wiosnę też nie jest pozbawione sensu.



Ha ha teraz juz znam trawy ale jak zakładałam ogród byłam zielona jeśli chodzi o trawy ozdobne. Byłam w szkółce-a jakże -na wiosnę i tylko mogłam się opierać na opisach pani ogrodniczki-kazała przyjechać własnie w sierpniu i wtedy się zaczęła moja przygoda z tymi jakże urokliwymi i wdzięcznymi roślinkami W sumie u mnie tylko pampasowa nie przeżyła ponieważ zgniła pomimo okrycia. reszta traw jak z reszta widać u mnie ma się genialnie
Ostatnie moje zakupy w szkółce odbyły się na początku października-zakupiłam wtedy jeżówki.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 16:41, 10 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dziś był dzień Przed świtem, z mokrą głową biegałam w ciemnościach z ekipą monterską ustalać posadowienie i inne kwestyjki. Nie ich wina, że już działa tunel na Ursynowie i przyjechało się za szybko Ze względu na spadek terenu trzeba będzie dokonać pewnych "korekt" nawierzchni (może się na zdjęciach nawet wydawać, że jest "krzywo"). Prace brukarskie wejdą dopiero za jakiś czas, jak znajdę ekipę, jednak sama oranżeria już jest. O 1,5 miesiąca wcześniej niż wyznaczony termin To dopiero zaskoczenie! Profile sprawiają wrażenie bardzo solidnych, szyby także, jest to szkło hartowane, więc bezpieczne. Bardzo sprawna ekipa monterska, doskonale zorganizowana, ze wszystkimi sprzętami, tempo prac błyskawiczne. To co, obdzwaniam teraz znajomych budujących się i szukam brukarzy...



vita 16:46, 10 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4084
Piękna oranżeria, do tego takie tempo Szyby są pojedyncze czy podwójne? Czy planujesz w niej jakieś ogrzewanie? Ale masz frajdę, a co z tą otmaną?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
antracyt 17:50, 10 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
To wygląda przepięknie!
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Wiolka5_7 18:38, 10 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20499
Piękna oranżeria
Co w niej będziesz uprawiać ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 18:43, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81986
Wiedziałam kiedy zajrzećŚwietna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sarenka 18:49, 10 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Robi wrażenia oranżeria
____________________
Magda W samym sloncu
Wiaan 19:26, 10 sty 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5205
Na wypasie no mega wygląda, ale będziesz miała raj
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Adela 20:03, 10 sty 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Piękne cacko i ozdoba ogrodu widziałam u znajomych, ale u nich stanowi przedłużenie salonu. Pozdrawiam ciepło
____________________
Ela - Moja ostoja
Magleska 21:11, 10 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18514
Martka ale czad świetna ta oranżeria

też chciałabym taką -rozmarzyłam się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies