Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

antracyt 10:44, 05 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Podoba mi się bardzo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 11:17, 05 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)
Podoba mi się bardzo


Ciekawe, czy znajdę obrus z Epimedium?
Magleska 16:57, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Śliczny ten obrus idealny dla ogrodniczek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:32, 05 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Martka:
- obrus piękny
- zakupy wszelkie kontynuuj - będzie co podziwiać
- w sprawie rozdrabniacza walcz, bo opisana sytuacja jest patologiczna z doświadczenia wiem, że najlepiej napisać kategoryczne w wymowie pismo, z ostrą argumentacją i wysłać je za ZPO, no i sądem postraszyć, albo od razu wezwanie przedsądowe...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Alija 07:37, 06 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Martka napisał(a)
Halo halo! Idzie luty, obuj ciepłe buty... Rzekłabym "szczelne buty". Powiedzcie, czy takie widoki można lubić?...
















Martko, u mnie podobnie, ani śniegu, ani mrozu, dużo wody. Co prawda za zimą nie przepadam, ale wolę zimę w lutym niż w marcu.
U Ciebie w ogrodzie pięknie cały czas, ale teraz króluje oranżeria, świetna sprawa.
Z tym rozdrabniaczem koszmar jakiś, musiał być felerny, tylko jak teraz to udowodnić???
Trzymam kciuki i pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 10:06, 06 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Antracycie, Maglesko, Magaro, obrus to wielki wyjątek, bo w zasadzie nie lubię wzorzystych tkanin, tak dziwnie mam. Jednak sympatia do baldaszkowych musiała o tej porze roku znaleźć ujście

Magaro, jak miłe i nieoczywiste są Twe zachęty do nieustawania w kupowaniu Powiem Ci, że szaleństwa zakupowe biorą się ze świadomości, że przyjdzie ten moment, kiedy prace w ogrodzie trzeba będzie ograniczać, siły rozkładać, a może nawet zamienić ogród na jakąś mini-wersję? Kto to wie. Dlaczego teraz nie wyszaleć i nie nacieszyć się tym, na co później może być za późno?

Alicjo, jak pisałam u Ciebie, jeszcze nigdy nie wyczekiwałam wiosny tak bardzo jak w tym roku. Mając cząstkę tylko tego, co ma w swoim ogrodzie Danusia, rozumiem już dobrze, dlaczego zimy nie da się polubić...

Wypoczywam przez najbliższy czas w innym ogrodzie i co widzę? Jest nadzieja!








Milka 10:48, 06 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marta, dzieje się u ciebie dużo!
Podsumowanie roku wspaniałe, nic dziwnego, że zima się tobie dłuży, nam też.
Nowy nabytek, cudo, czekam na kompleksową aranżację, obrus wyjątkowo urodziwy już jest.
Co do strat ogrodowych, każdy je ma, trzeba się zahartować. Mnie po wichurach połamało sporo, kilka drzew też do wycięcia, 25-letnich.
Nie czytałam w całości o sprzęcie, ale rekalmować i walczyć trzeba.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Adela 11:26, 06 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Martka napisał(a)


Magaro, jak miłe i nieoczywiste są Twe zachęty do nieustawania w kupowaniu Powiem Ci, że szaleństwa zakupowe biorą się ze świadomości, że przyjdzie ten moment, kiedy prace w ogrodzie trzeba będzie ograniczać, siły rozkładać, a może nawet zamienić ogród na jakąś mini-wersję? Kto to wie. Dlaczego teraz nie wyszaleć i nie nacieszyć się tym, na co później może być za późno?


Martuś, nie łudź się, że kiedyś przejdzie Tobie chęć kupowania, nawet jak sił będzie coraz mniej. Chyba, że całkowicie odetniesz się od Ogrodowiska i będziesz miała na tyle silnej woli, że szkółki ogrodnicze nigdy nie będą Ci po drodze

U mnie jest bezśnieżnie, mokro i wietrznie. Pomimo pierwszych objawów budzącego się życia, takich widoków, jakie miałaś okazję oglądać, nie ma.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ela - Moja ostoja
sylwia_slomc... 13:57, 06 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
No ciekawe jak w dwie minuty można tak załatwić sprzęt, że wykazuje ślady niewłaściwego użytkowania...niech się palną w czoło....chyba, ze ktoś w sklepie go sobie wcześniej "pożyczył", a potem sprzedali... tak gdybam sobie....
Zrobiłabym jak Magara radzi, a wie co mówi Obrusik fajny
Daj namiar na sieczkarnię i pokaż jaka?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 23:35, 06 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Nieco spóźnione, ale gorące, prosto z serca: niech Ci się spełniają ogrodowe i pozaogrodowe marzenia. Jak to dobrze, że tu trafiłaś. Świat wydaje się lepszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies