Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

antracyt 19:13, 07 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Jakby co, to ja zaglądam, oglądałam i podczytuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nicol21 19:44, 11 lip 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
U Ciebie to nawet robale piękne i ciekawe są!!
Tylko klonów żal .
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
sylwia_slomc... 20:38, 11 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Kobieto ratuj te klony, nie chlip. Podlewaj medicurem i wycinaj to co schnie do żywego drewna. Jest szansa na ocalenie, ale trzeba działać...
Wiesz jaka może być przyczyna, czy to niewiadoma? Jak będziesz wycinać przyjrzyj się gałązkom w przekroju czy nie werticilioza. Jeśliby to było to to wszystkie narzędzia zlać denaturatem, i za każdym razem jak będziesz coś na rabacie pod nimi robić też trzeba odkażać by nie roznieść grzyba po całym ogrodzie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rojodziejowa 21:11, 11 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Martka ta Twoja Jude de Obscure mnie mocno kusi, choć w życiu bym się nie spodziewała po sobie takiego koloru… muszę o niej poczytać.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
DariaB 22:14, 11 lip 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Martuś Twoje relacje rozchmurzą najbardziej ponury dzień ❤ gości w ogrodzie widzę masz. Może klonika się da uratować, ogrodnika tylko spokój może uratować. Sylwia już dała rady jak działać, trzymam kciuki aby się udało. Jude wcale nie jest obskurna jest piękna!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
ElzbietaFranka 09:41, 15 lip 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Czy ten klonik nie został poparzony od słońca.
50 stopni w słońcu dla takich listeczkow to katastrofa.
Przycinaj po kawałku aż do żywego. Spróbuj jeszcze obsikać mikstura z drożdży jest w necie. Podlać też możesz. Dokładnie obejrzyj liście. Szkoda takiego dużego.klona bez walki odpuścić.

Brzoza jest piękna na górze, ale swoimi korzeniami robi spustoszenie w ziemi.
Mam rabatę,gdzie próbowałam wszystkie rośliny aby rosły i nie udało się. Róże Bonica padły mus je wykopać jesienią jeszcze ciemierniki rosną może dlatego, że zima kwitną a brzoza jest w spoczynku.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
aciaz1000 10:33, 15 lip 2022

Dołączył: 02 lip 2021
Posty: 222
Zachorowałam na Anabelle U Ciebie są tak piękne!!
Ile ty ich masz?
Jejuuuu no muszę je mieć
____________________
Aga Jak z niczego stworzyć przytulny zakątek
Gruszka_na_w... 15:04, 15 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Mam nadzieję, że wypoczynek jest udany.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 10:14, 22 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ostatnio pisałam, że w ogrodzie znajdzie się wiele powodów do radości... Niby tak, ale jak tu cieszyć się, gdy... kolejny klon łysieje...? Czy to jesień?


Gdy anemony jesienne czarują, to jaka to pora roku? Zano, Helen, wybaczcie, że nazywam rzecz po imieniu


Hortensje o tej porze kwitły także rok temu, więc nie czepiam się, no dobrze.
Annabelle

Limelight


O trawniku nie wspominam. Same widzicie. Jest tragiczny i wypomina mi, że jednak potrafił być świetnym tłem dla rabat. O ile dostawał swoje. W tym roku ani wody, ani nawozów mineralnych. To mu się nie podoba. Dziwny jakiś.






Martka 10:14, 22 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ukojenie znajduję w różach. Kwitną nieprzerwanie lub z przerwami krótkimi.

Olivia.



Jude de Obscure. Jest jej coraz więcej.




Munstead Wood.


Desdemona.



Princess Alexandra of Kent.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies