Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Magara 00:16, 28 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6758
Większe drzewa jak są - to i większe dylematy się pojawiają
Kosmosy przy Twojej oranżerce klona godnie zastępują
Cynie zjawiskowe - mnie tegoroczne wysiewy kwiatowe bardzo wiele nauczyły - efektów nie mam, ale wiedzę zdobyłam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 07:49, 28 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


To mamy podobne myśli. Mnie takowe nawiedzają przy okazji oglądania ogrodów z zastanym wysokim drzewostanem. U mnie te drzewka niby ciut wyższe i starsze, ale do oczekiwanego przeze mnie efektu wciąż jeszcze sporo brakuje.

Ja też jestem w klubie tych, co o dorodnych drzewach marzą
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 08:23, 28 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aguś, daj sobie czas na polubienie „tych” kolorów nie martw się, znajdą Cię A cynia składa się z przezabawnych trąbeczek Do hortensji Limelight i buczka Dawyck Purple pasuje, ma świetne towarzystwo


Lucy, widziałam, napisałam, piękne ! Rabata z Chopinami będzie zaszczycona



Haniu, Antracycie, wysokie drzewa - są czy nie - oba stany wywołują silne emocje gdyby nie okna sąsiada… i architektura zapożyczona … byłyby w moim przypadku ciut mniejsze

Haniu Tu rabata wzbogacona odętką i floksami, wiśnie i borówki zaś w zamrażarce


Magaro perfekcjonizm w wysiewach - po co aż tak, prawda? Doświadczenia mam i ja, muszę je sobie spisać i pamiętać u progu sezonu póki co, bardzo cieszą kosmosy, Bupleurum i cynie. Oraz cukinie i ogórki! O reszcie zapominamy nie każdy musi mieć werbenę patagońską w ogrodzie, ciekawym zamiennikiem jest driakiew…


Pozdrowienia z ławeczki, jaki przyjemny, rześki poranek



Dobrego dnia!

Martka 08:53, 28 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135


Judith 09:16, 28 lip 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
Martka napisał(a)




Jaka ładna ta rabata! I hakonki chyba Cię jednak polubiły .
Podziwiasz poranny ogród - dzisiaj home office? Ja dopiero jutro .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agi2006 09:21, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)


Musiałam zacytować. Jak tu sielsko anielsko. Zazdroszczę delektowania sie ogrodem poranną porą. I widze ze u Ciebie słonecznie . U mnie pochmurno i kropi.

PS. No i hakonki w tym roku piękne!!!!!!!!!!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
DariaB 10:20, 28 lip 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Martuś Tobie również dobrego dnia Piękne masz widoczki, kosmosy są ekstra! Chyba wiem co będę siała na przyszły rok
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Gruszka_na_w... 13:02, 28 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Cudowna jest ta cynia. Nigdy takiej nie widziałam. Wzdycham do subtelności twoich kosmosów przy oranżerii. U siebie musiałam z nich zrezygnować. Na mojej glinie dorastały do 2 m, a łodygi miały nieomal takie jak słoneczniki.
Ach ta Twoja oranżeria! I w słońcu i w deszczu obiecuje tak wiele.
Jude w bukieciku jeszcze piękniejsza niż na krzaczku. Czy to możliwe?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 14:03, 28 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Ja Cię poprosze o nasiona tych kosmosów białych, jak za białym nie przepadam jeszcze tak one mnie zauroczyły
I tak patrząc na ta fotkę z poranka to jeszcze sporo miejsca z trawnika można wykroić pod rabaty
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 14:10, 28 lip 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10009
A ja mam pytanie - kiedy siałaś swoje kosmosy i jaką techniką . Cokolwiek zrobiłaś, zrobiłaś idealnie osiągając taki efekt, tez taki kcem
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies